Sdělení 10.01.2021

20190910_142633_hdrNoříte se teď do nového věku, kde vám budou aktivovány nové schopnosti. Věnujte tomu pozornost. Vaše nitro se otevírá novým schopnostem, umožňuje vám vědomě splynout s touto realitou a přetransformovávat tuto realitu ku obrazu svému. Bytosti světla vás budou podporovat a navádět.
Vědomě povzbuzujte své duchovní průvodce, aby vám pomáhali. Umožněte, aby s vámi splynuli. Fyzická těla jsou jen nástroje pro splynutí. Nejste jenom bytosti ponížené do hmoty, to byste si měli uvědomovat. Hmota reaguje na vaše myšlenky, na vaše emoce. Jste zdroj božské síly, kde vaše míra zodpovědnosti je odvislá od vašich skutků a činů. Nenechte se unášet negativními zprávami. Boží láska ví, co dělá. Zlo, které nyní prožíváte na planetě Zemi, je velkým zdrojem poznání a pravdy. Ti, kteří spí, se budou probouzet. Strach a nervozita jsou zdroj probuzení. Je pravda, že ne všichni to zvládnou, ale vy vědomí, je můžete na mentální úrovni podporovat. Buďte příkladem pro ostatní.20171012_112230_hdr
Nevměšujte se do rozhovorů, v kterých je vám ubližováno. Každý máte svou pravdu, která je nyní konfrontována, ne všichni vás ještě mohou pochopit. Buďte obezřetní, co komu říkáte a jak to říkáte. Nyní věnujte pozornost svému nitru. Ve vašem nitru je plno bolestí, které vám vadí, a které nemáte zpracované. Umožněte bytostem Světla, aby mohly vstoupit do vašeho nitra a pomohly vám vyčistit veškeré vaše bloky, fobie, strachy, zlosti a vše, co vás tíží. Je jenom na vás, jak hluboce se jim otevřete. Bolest, která vás provází je dlouhověká. Nastal čas, se toho vědomě vzdát. Nyní přijměte i bolest, která panuje na planetě Zemi. Ve vašem přijetí je velká síla a umožní vám přetransformovat tuto bolest v lásku. Čím víc toho přijmete, tím víc pomůžete matce Zemi. Váš vzdor není nyní na místě. Buďte si toho vědomi. Hlavně nevzdorujte sami sobě, nechte se vést. Vaše ego a hlava vás často vede do míst, která nejsou pro vás prospěšná. Zapomínáte na své nitro a srdce, nejste vědomí toho, co děláte. Mnohdy se necháte vyvést z míry a opouštíte své posvátné místo klidu a harmonie. Necháváte se často ovlivňovat a to vás taky vyvádí z míry. Je to pro vás nedůstojné, buďte sami sebou, ne to, co po vás chtějí ostatní. Umožněte Boží lásce a moudrosti, aby do vás vstoupila., aby vás prodchla a umožnila vás vést. Podejte ji pomocnou ruku a budete navždy šťastni. Síla se zrodila ve vás, ne mimo vás, a vy na to zapomínáte. Mnohdy svou sílu zrazujete, necháváte se ovlivňovat a svou sílu zneužíváte ve prospěch jiných, kteří si toho nejsou vědomi a mnohdy na vás parazitují.
Pak vás bolí vaše nitro a jste slabí. Nenechte si nikým vzít vaši sílu. Vaši mocní to dobře ví, a proto se snaží ve vás vzbudit pocity lítosti, bolesti, strachu, vy na tuto hru přistupujete s lehkostí. Proto svým vědomím tomu zabraňte, nedovolte nikomu, aby vám bral vaši sílu.

Stojíme při Vás. S láskou bytosti Světla.

přijato 10.01.2021

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *