Strach!!

Milí zlatí, k planetě dorazila velmi silná očisťující energie, která má vliv na vaše vědomí. Buďte obezřetní a udržujte svá vědomí klidná. My bytosti světla vnímáme, že vaše vědomí jsou připravena přijmout tuto očisťující energii. Bude to průlom, na který čekáte.

Vaše staré vědomí bude vymazáno. S tímto rozkladem starého vědomí je spojeno mnoho bolestí. Nejdříve potřebuje být uvolněno vaše individuální vědomí a posléze i kolektivní vědomí. My bytosti světla vnímáme, že vaše strachy jsou prvořadou prioritou.

Uvolnění strachů je zásadní věc. Vejděte svým vědomím do oblasti břicha. V sluneční pleteni se nachází velký zdroj vašich nepokojů. Solar plexus je paralyzován utkvělým strachem o vaše bezpečí. Tato paralýza sem byla vetkána v dávných dobách. Uvolněte tento utkvělý strach ze své sluneční pleteně a vdechujte do této oblasti nepřetržité pulzy zlatofialového zářivého světla. Dojde k uvolnění těchto strachů. (pozn. všichni to umíte, věřte svému vědomí, jen to prostě udělejte a nic neřešte).

Dalším centrem vašich strachů je vaše hlava a to konkrétně zadní lalok. V zadním laloku se vytvářejí nepřetržité obrazce hrůz a možností(situací), které ještě ani nezačali. Tím si vytváříte realitu, která je založena na strachu. Vaše budoucnost je paralyzována utkvělou myšlenkou, že váš život není ve vašich rukou a že nemáte možnost něco ovlivnit.

Tyto obrazce jsou založené na implantovaném světonázoru kolektivního vědomí lidstva.. Obrazce lze velmi rychle změnit. Do zadního laloku vdechujte velmi silnou energii, která rozpustí tyto obrazce založené na strachu. Tuto energii vytvořte zářivým zlatým světlem. Toto centrum udržujte čisté a nedovolte, aby toto centrum bylo paralyzováno.

Dalším centrem vašich strachů je vaše srdce. Vaše srdce prošlo v minulosti velkými bolestmi a utrpeními. Bude potřeba vaše srdce vyčistit a uvolnit tyto vzorce. Nyní si představte jak berete svá srdce do svých dlaní a vdechujete do svého srdce velmi silnou energii lásky. Milujte svá srdce jak nejlépe dovedete.

Vaše energie lásky rozpustí vaše bloky a vzorce. Nedovolte svému srdci, aby se trápilo. Buďte k sobě samému laskaví a pečujte o sebe jak nejlépe dovedete. Vaše úroveň vědomí se brzy změní. buďte na to připraveni.

(má poznámka o srdci:v srdci máme umělé částice, které produkují disharmonické energie-produkt umělých zásahů. Vezměte svá srdce do svých dlaní a vypuďte svou silou všechny tyto částice pryč ze srdce. Poté napumpujte do svých srdcí velice intenzivní růžové světlo).

Pozn: strach je umělý výtvor lidského myšlení a jako takový je lehce smazatelný.

Ve svém energetickém poli vytvořte speciální vysokofrekvenční membrány, které budou energetické shluky všech strachů neustále rozpouštět.

1.membrána(vlna)neutralizační- tuto vlnu vytvořte elektrizujícím namodralým světlem.

  1. membrána(vlna)rozpouštěcí-vytvořte zlatým vysokofrekvenčním světlem

3.membrána(vlna)transformační-vytvořte vysokofrekvenčním polem zelené barvy. 3 vlna   přetransformuje všechny formy strachů na energii uzdravující!!!20160430_142212_hdr

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Strach!!

  1. Nik napsal:

    Úžasné!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *