Afirmace – síla myšlenky

582281_10150877603933600_1333633803_nMé srdce je spoutané s láskou v nejryzejší podobě, jsem spojen se světlem, které řídí mé kroky a činy na této planetě. Jsem prostoupen a napojen na čistý zdroj energie a vědomí Ježíše Krista. Jsem součástí celého vesmíru a všech forem života. Jsem neoddělitelnou součástí jednoty a stále napojen na tuto jednotu. Mé DNA se formuje dle vzorců přicházející z nejčistšího světla. Mé buňky se přizpůsobují větším vibracím a zářícímu světlu bez potíží. Má práce mě povznáší a pomáhá všem formám života. Svou práci miluji a práci utvářím svět plný lásky, který je v jednotě se stvořitelem.

Má práce mi přináší hojnost, bohatství, lásku v srdci, uspokojení a čisté světlo.

Jsem milující bytost, která nezapomíná na své bratry a sestry a vždy je připravena jim pomoci. Jsem láska, která přináší útěchu a své dary ku pomoci celému světu.

Můj život je v souladu s božími zákony, celou přírodou a všemi tvory, kterým stvořitel vdechl život

Každá má buňka se otevírá světlu a lásce a jsem stále napojen na nejčistší zdroj pravdy a poznání. Můj život je šťastný, plný harmonie a bohatství, které s pokorou přijímám a využívám pro blaho všech. Můj život je plný zdraví, radosti a úcty k druhým.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *