Aktivace skalárního štítu!

Archonská síť je součástí vašich životů. Od prvního nádechu je vám odebírána vaše životní síla. Celý systém této archonské sítě je velice důmyslný.

Ve vašem DNA je program,který  umožńuje archonům napojit se na vaše životní funkce. Tento program je vám implantován hned při početí. Abys mohl zničit tento program ve svém DNA,  bude zapotřebí provést tuto operaci.

Svým vědomím vejdi do své DNA, po nalezení tohoto programu svým vědomím vyšli světelný paprsek, který zničí tento program. Pak zahaj úplnou a nezvratnou rekonstrukci tvé DNA podle prastarého neovlivnitelného vzoru. Tento vzorec je uložen ve tvém vědomí. Tím dojde k obnovení prapůvodní DNA.

Tvé fyzické tělo je rovněž napadeno tekutými krystaly. Tyto tekuté krystaly jsou součástí tvé krve a tvých buněk. Tekuté krystaly vytvářejí v těle parazitické shluky energie, které doslova vysávají z vašich organismů důležitou energii. Je potřeba vaše fyz,tělo vyčistit od těchto tekutých krystalů. Jak na to ?

V 1 řadě bude potřeba vaše fyz. těla očistit od toxinů a jedů, které v sobě máte. Vám doporučujeme kromě známých prostředků využít sílu vašich myšlenek. Představte si, že do svých buněk vtahujete esenci zlatého světla, které na sebe naváže všechny jedy a toxiny. Pak tuto esenci svou myšlenkou vytlačíte ze svých buněk a přeměníte ve zlaté třpytivé světlo, které vyčistí tuto esenci od všech škodlivých látek. Tuto proceduru provedete několikrát za sebou, dokud nebudete úplně čistí.

V 2. fázi vdechujete do svých buněk(organismů) organické světlo bleděmodré barvy. Toto organické světlo obalí všechny buňky a začne rozpouštět všechny tekuté krystaly. Po rozpuštění všech krystalů si představíte jak vaše organické světlo opouští vaše tělo a je rozptýleno v čisté světlo.

Důležitou ochranou proti tekutým krystalům je vaše láska k svému tělu. Obalujte své tělo něžnou krystalickou esencí růžové barvy. Tekuté krystaly neunesou sílu lásky.

Po vyčištění od tekutých krystalů následuje další fáze. A to aktivace skalárních štítů. Skalární štíty jsou vysokofrekvenční energetické plazmatické energie. Tyto energie jsou součástí všech vesmírů a jsou využívány pro ochranu všech forem života.Nyní se naučíme jak aktivovat tyto štíty.

Do hlavy si vetkni vysoko vibrační plazmatický paprsek. Poté tento paprsek rovnoměrně rozložíš po celém tvém těle. tzn., že z něj upleteš pevnou neproniknutelnou síť modré barvy. Po pokrytí tvého celého těla aktivuješ tuto síť svým vědomím. Celá síť zazáří velmi silným výbojem modré barvy. Celé tvé tělo bude ve velké modré kouli. To ti zaručí, že nebudeš napaden žádnou neg. technologií.

Tento skalární štít je potřeba obnovovat 1x za měsíc. Můžeš ho posilovat myšlenkou každý den. Vibrace štítu zamezí jakémukoliv průniku nežádoucích vln a částic do vašich organismů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *