Energetické léčení těla

Energetické čištění a léčení těla, domovů a jejich ochrana.

060

Už pradávna lidé vnímají energie kolem sebe. Ať je to energické pole lidí, zvířat, rostlin, země či celé přírody. A tuto energii všichni vnímají celým svým tělem, pocity a hlavně srdíčkem. Energie, která je k nám vysílána je pociťována jako krásná nebo v nás vyvolává smíšené pocity.

Jsme všichni citliví na energie, které kolem nás plynou, a reagujeme na ně různými způsoby.

Nejdůležitější a nejpřednější je ovšem naše energie, ty, které vyzařujeme do našeho okolí, ty které vnímají všichni kolem nás. Určitě bychom si přáli všichni, aby se naši blízcí cítili v naší přítomnosti skvěle a bylo nám s námi dobře. A to všichni na této planetě máme ve svých rukou. Není výjimky.

Proto je nejdůležitější začít  u sebe, začít pracovat sám se sebou. Naše čistota vlastního nitra a našich myšlenek nám pomůže změnit i náš život a své okolí.  Nejdůležitější si uvědomit v jakých energiích se nachází naše těla během dne, do jakých situací se dostáváme a jaké situace řešíme během dne. Toto vše působí na naše energetické pole, které může být po takovém celodenním stresu dost zablokované.

Toto jsou situace, které pak ovlivňují naše vnímání a náš kontakt s našimi blízkými. Naše energetická čistota fyzického i nefyzických těl je pak klíčem k našemu štěstí a vytvoření harmonického domova.  Je odrazovým můstek k vytvoření prostoru lásky kolem vás a vašich domovů.

Z vlastní zkušenosti vím, že je třeba začít od sebe. Jen když sám změním své energetické pole, tak změním i své nejbližší okolí. Láskou k sobě samému a myšlenkou si můžeme okamžitě změnit vibrace našich těl. Stačí opravdu naše čistá myšlenka, abychom se zbavili a vyčistili naše těla od všech negativních energií. Tak je to jednoduché. Vždyť naše tělo je náš chrám pro ducha, pro čisté světlo, které se chce projevit ve hmotě. Jste božími dětmi, a co potřebujete nejvíce je otevřít svá srdce lásce a kristovské energii, která vám pomůže ochránit se ve světě duality od veškeré temné energie.

Energii, kterou jsme nasbírali během dne tak pak vyzařujeme dál do prostoru a to samozřejmě do našich domovů. Zde se kumulují v energetických shlucích ve formě různých negativních myšlenkových forem a energií, které náš domov zatěžují a nepřispívají k harmonii domova. Je proto velmi důležité jak se doma cítíme, jaký prostor sdílíme se svými nejbližšími.

Zaměříme svou pozornost na místo nám nejbližší – váš domov. I tady se dá na poli energií mnoho vylepšit a ochránit váš prostor od všech negativních energií, které by vám znepříjemňovali život.

Chtěl bych vám touto cestou ukázat jak jednoduché to je, jak pracovat se svými myšlenkami, jak pracovat se svým energetickým polem a jak čistit svůj domov.

Nejsilnější energií je energie lásky. Je to energie, která vás ochrání. Čím více budete mít otevřená srdce, tím více lásky budete dávat svému okolí a je to také základ k vaší větší citlivosti. Proto i vaše čištění srdce je velmi důležité.

Utvořte si svůj prostor lásky a harmonie jak v sobě i ve svém okolí a váš život bude mnohem krásnější a plný světla. Světla, které potřebujete pro svůj radostný a spokojený život. Všichni na to máte právo a všichni to máte ve svých rukou, ve svém nitru.

Nedovolte, aby váš život řídil někdo jiný, nedovolte, aby jste ztratili svou svobodu. Vy sami si řídíte svůj život, a jaký je, záleží jen na nás samotných.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *