FED

Naléhavá zpráva pro Trumpa a staré lidstvo – Zrušte Fed nebo zemřete

V předvečer očekávané vojenské revoluce v USA

Georgi Alexandrov Stankov, 20. ledna 2021

www.stankovuniversallaw.com

Lidská historie je sled opakujících se událostí. Bezprostředně poté, co Trump v roce 2017 nastoupil do úřadu prezidenta, jsem mu napsal otevřený dopis, ve kterém zdůraznil, co je třeba udělat pro reformu starého zlého, zkorumpovaného a opovrženíhodného finančního systému, který bývalá PTB z Orion / Reptilian Empire uvalila na lidstvo po věky času a přeměnilo všechny lidi, kteří jsou mocnými stvořitelskými bytostmi, na „žalostné“ otroky, jak to Killary tak dobře vylíčila svou nenapodobitelnou krutostí.

Dnes sledujeme očarovaná, jaká oznámení učiní Trump a armáda americkému národu a lidstvu. Očekávání střílí vysoko do nebe. Nejdůležitějším a nejnaléhavějším oznámením musí být reforma současného zmanipulovaného měnového systému Orion , který je nejskorumpovanějším a nejtlačivějším systémem plateb a směn v celém multivesmíru skládajícím se z nekonečně ztělesněných civilizací.

Abych ocenil rozsah reforem, které jsou nezbytné k transformaci tohoto začarovaného peněžního systému Orionu na spravedlivý systém plateb a transakcí ve prospěch všech lidí na této planetě, rozhodl jsem se znovu zveřejnit svou otevřenou naléhavou zprávu Trumpovi z února 2017, protože dnešní situace je ještě naléhavější než v té době.

Tato zpráva je lakmusovým papírkem, který musí Trump a armáda projít, aby byla středně úspěšná v reformě současného globálního zla dříve, než může dojít k Interdimenzionálnímu posunu, a přinést s sebou jako vystoupající mistři zcela nová vícerozměrná řešení pro lidstvo.

 

Největší podvod všech dob a jak to vede k zavedení nové astrální měny

Georgi Stankov, 25. února 2017

www.stankovuniversallaw.com

Poznejte svého nepřítele, abyste věděli, jak ho porazit 

Tímto vysvětlím, proč má zavedení projektu astrální měny (a zde ) jako reset selhávajícího měnového systému Orionu tak zásadní význam v závěrečné fázi scénáře vzestupu. Tento článek také vysvětluje, proč Trump nemá šanci uspět ve svém předsednictví a být schopen realizovat svůj ambiciózní ekonomický program k oživení churavějící americké ekonomiky, pokud nezruší Fed a nepřevezme plnou kontrolu nad emisemi národní měny v příštích několika letech dní, což je vzhledem k koncepčnímu chaosu jeho správy v prvním měsíci správy velmi nepravděpodobné. Proto je jeho prezidentství odsouzeno k neúspěchu, což urychlí náš vzestup a začátek naší skutečné mise jako vzestoupených pánů a správců nového lidstva.

*

Není pochyb o tom, že všechny machinace kabalistických banksterů za posledních 100-200 let byly zaměřeny na nastolení úplné finanční diktatury na této planetě v době konce. Cílem bylo zabránit planetárnímu vzestupu a vzestupu mnoha starých a zralých duší, které se inkarnovaly v této příznivé době, aby zažily individuální vzestup a přešly na novou úroveň inkarnačních zkušeností ve vyšších 4D a 5D světech, protože to je nyní naplánováno na jarní rovnodennost  poté, co Gaia 14. února provedla zásadní mezigalaktický posun k nové Zlaté galaxii. Důvodem, proč chtěla temná strana zabránit našemu vzestupu, je to, že nás potřebují jako energetické krmivo poté, co tito temní archoni a jejich lidští přisluhovači přerušili spojení se zdrojem v mysli ega a na úrovni fragmentu duše a tyto životně důležité energie, aby přežil.

Tomuto účelu je podrobeno vše ostatní, co se děje ve financích, ekonomice a politice. To je pro většinu lidí, včetně všech agnostických kritických odborníků, kteří „hledají tele pod býkem“, nejobtížněji pochopitelné, citovat německé rčení a nejsou schopni uchopit širší transcendentální obraz. Ne tak PAT a všichni čtenáři tohoto webu. Proto mi dovolte dát tyto kousky dohromady ještě jednou, abyste mohli získat maximální jasnost na vrcholu našeho vzestupu a začátku naší skutečné mise jako Logos Gods a Ascended mistři v nastávajícím přechodném období.

Hlava temné vládnoucí kabaly je v zásadě složena z členů 13 vládnoucích banksterských rodin s plazovou DNA a hlavně chazarského původu, z nichž mnozí jsou shifters a nemnoho jako geneticky modifikovaný severský typ klonů. K těmto rodinám patří zhruba 300 temných entit, které ovládají globální finanční systém. Toto číslo nemá velký význam pro mé následné rozpracování, protože se soustředím pouze na finanční fakta, ale zde je třeba říci, abychom získali úplný obraz a ukázali, proč temná frakce na této planetě není ve skutečnosti větší než PAT (tým planetárního vzestupu) z hlediska počtu a mnohem slabší, pokud jde o světelnou sílu a kreační potenciál.

Skutečný globální útok této špičky temné vládnoucí kabaly proti lidstvu začal 13. prosince 1913, kdy založili soukromou federální banku (Fed) v USA. Vlastníky této soukromé centrální banky bylo v té době a stále je následujících 10 soukromých bank:

1. Rothschild Bank of London
2. Rothschild Bank of Berlin
3. Lazard Brothers of Paris
4. Israel Moses Seif Banks of Italy
5. Warburg Bank of Amsterdam
6. Warburg Bank of Hamburg
7. Lehman Brothers of New York
8. Kuhn Loeb Bank z New Yorku
9. Goldman, Sachs z New Yorku
10. Chase Manhattan Bank of New York

Pamatujte, že šest vlastníků Fedu jsou evropské banky. To je velmi důležité mít na paměti, abyste pochopili logiku spiknutí banksterů, které vám níže odhalím. Jak již bylo zmíněno výše, celkem existuje asi 300 extrémně silných jednotlivců, většinou cizinců, Evropanů (Bilderberg), kteří vlastní FED a nepřímo také kontrolují ECB. Byli také těmi, kdo zavedli euro, čímž naplnili svůj plán pro NWO v Evropě, který vyvinuli bezprostředně po druhé světové válce.

A takto funguje Fed jako největší mafiánská (kartelová) organizace na světě, která vykořisťuje americkou populaci a odtud zbytek světa:

1. Po několika pokusech prosadit zákon o federálním rezervním bankovnictví prostřednictvím Kongresu skupina bankéřů financovala a zajistila kampaň prezidenta Woodrowa Wilsona. V roce 1913 prosadil Nelson Aldrich, dědeček z matčiny strany Rockefellerů , zákon o Federálních rezervách přes Kongres těsně před Vánocemi, kdy byla většina kongresmanů na dovolené. Prezident Wilson zákon samozřejmě přijal, když byl zvolen jako odměna bankéřům. Tak vznikla tato zločinecká organizace ústavními podvody a proč je tak snadné ji z právního hlediska zrušit (viz níže).

2. Podle čl. 1 odst. 8 Ústavy má Kongres USA pravomoc tisknout peníze:

Ustanovení 5. Chcete-li vydávat mince, regulovat jejich hodnotu a zahraniční mince a stanovit standard vah a měr;

Podle Nejvyššího soudu nemůže Kongres převést svou moc na jiné organizace, jako je Fed . Bez ohledu na tuto legislativu je Fed jedinou organizací, která vydává dolary v USA. Pokaždé, když se politik pokusil zvrátit tuto situaci a posílit kongres emisemi dolarů, byl buď zabit, nebo vyloučen z moci.

Nejvýznamnější obětí byl John F. Kennedy .  4. června 1963 podepsal JF Kennedy prakticky neznámý prezidentský dekret, výkonný řád 11110 , který byl oprávněn v zásadě zbavit Federální banku moci půjčovat peníze federální vládě Spojených států za úrok. Prezident Kennedy úderem pera prohlásil, že soukromá Federální rezervní banka brzy skončí v práci. 22. listopadu 1963 byl zavražděn temnou kabalou v Dallasu.

Společenstvo křesťanského práva tuto záležitost podrobně prozkoumalo prostřednictvím Federálního rejstříku a Kongresové knihovny. Bezpečně dospěli k závěru, že tento výkonný řád nebyl nikdy zrušen, změněn nebo nahrazen žádným následným výkonným nařízením . Jednoduše řečeno, stále platí a může být kdykoli realizována Trumpovou vládou, která začne fungovat nezávisle na kabrioletu banksterů a sama bude financovat svůj ambiciózní program ekonomického oživení USA. Podle mého odhadu je však nepravděpodobné, že by Trump učinil toto odvážné rozhodnutí, zvláště poté, co se jako finanční poradci obklopil mnoha bankstry z Wall Street. Jsou to příslovečný trojský kůň v WH nebo „pátá kolona“ v Trumpově administrativě, kterou slíbil strhnout ve svém projevu v ústředí CIA 21. ledna, narážející na jejich destruktivní roli od doby, kdy se dostal k moci.

Donald Trump ve skutečnosti nepotřebuje nový výkonný příkaz, který by vyvolal velký odpor v demokratickém táboře a hluboké vládě, ale pouze aktivovat tento stále platný výkonný příkaz s odkazem na dědictví legendárního JF Kennedyho. Tento chytrý akt umlčí jeho demokratické oponenty a účinně eliminuje Fed bez nutnosti jeho auditu v zdlouhavých právních postupech prostřednictvím Kongresu. Trump již oficiálně oznámil, že ve funkci šéfa Fedu nahradí nešťastného ca bal stooga Yellena:

Přečtěte si zde:  Donald Trump chce nahradit předsedkyni Federálního rezervního systému Janet Yellenovou

Oznámil také, že poprvé v historii Fedu provede úplný audit, aby již projevil vůli jednat proti této kriminální centrální bance. Doposud proběhl pouze jeden částečný audit Fedu a níže se zmíním o jeho senzačním výsledku, který byl záměrně opomíjen celým MSM a také alternativními médii kvůli nevědomosti, i když v současné době hraje ústřední roli podrobení Evropy pod palcem Fedu a amerických banksterů, jak vidíme v Německu, ale také ve Francii a Velké Británii, které se vzdaly své národní suverenity a slepě se řídí rozkazy Říše zla:

Přečtěte si Re:  Donald Trump o ekonomice

Nyní chápete, proč je vysoce pravděpodobné, že může být Donald Trump zavražděn jako jeho předchůdce John F. Kennedy a on sám ví, jak vysoké je toto riziko:

Proč je Trump v nebezpečí, že bude zavražděn americkým temným establishmentem

3. Ačkoli je Fed povinen vrátit většinu svých zisků ministerstvu financí, neexistuje žádná organizace, která by byla oprávněna auditovat Fed (ani Kongres nebo IRS). To vytváří obrovskou příležitost pro „kreativní účetnictví“ v této Evil Empire of Accounting Gimmicks zakrýt obrovský zisk Fedu, který každoročně okrádá americké daňové poplatníky o biliony dolarů. Níže vysvětlím, jak. Každý rok několik kongresmanů zavádí legislativu pro audit Fedu a každý rok je legislativa poražena. Fed má nejsilnější a neviditelnou lobbistickou sílu, která existuje.

4. Majitelé FED vlastní kontrolní podíly ve VŠECH hlavních médiích v USA, které Trump nyní prohlásil za falešné zprávy a za nepřátele lidí . Například Rockefeller prostřednictvím banky Chase Manhattan ovládá CBS a ABC a 28 dalších vysílacích společností. Každý z ostatních vlastníků Fedu má také kontrolní podíl v médiích v USA a EU. To vysvětluje, proč MSM o podvodech Fedu mlčeli a postavili se tak důrazně proti Trumpovi, zatímco pouze alternativní média ho podporují. Podvody s Fedem jsou dnes největším a nejdelším krytím v USA. Před nějakou dobou mi jeden z mých čtenářů napsal, že nemůže najít oficiální web Fedu a přečíst si, co dělají. Oficiální záznam Wikipedie na Fedu je naprostý podvod ve srovnání s informacemi, které zde dávám.

A takto Fed vydělává na úkor občanů USA a zbytku světa:

1. Vláda USA vykazuje deficit ročně, v současné době více než 1 25 bilionů ročně. Když Obama zahájil prezidentský úřad, státní deficit byl pod 1 bilionem dolarů. Když odešel z kanceláře Trumpovi, deficit, který nahromadil za osm let, již překročil 20 bilionů dolarů. K pokrytí tohoto gargantuovského deficitu vydává vláda USA dluhopisy, státní závazky, což je státní dluh . Ty kupuje výhradně Fed . Vzhledem k tomu, že Fed má moc tisknout peníze, může nakupovat jakoukoli částku vládních dluhopisů USA téměř bez nákladů, s výjimkou výdajů na tisk peněz (přibližně 3 centy za 100 USD). Ale protože Fed kupuje dluhopisy generováním peněz kliknutím na počítači, jak se před kongresem chlubil Ben Bernanke, lépe známý jako Helicopter Ben, jejich zisk je ve skutečnosti 100% a ne 99,97%, jak se domnívají někteří odborníci.

Fed v zásadě vyměňuje něco, co této centrální bance nic nestojí, s vládními pokladnami USA, které ztělesňují celé bohatství národa .

Toto je největší podvod všech dob!

Jelikož Fed nemůže být auditován IRS ani Kongresem, může se většina tohoto zisku dostat kamkoli, kam si to soukromí vlastníci Fedu přejí. Mimochodem, tento zisk je osvobozen od daně !? Níže ukážu, jak byly tajně převáděny biliony dolarů, které patří americkému národu do zahraničí.

2. Po zakoupení dluhopisů mohou soukromí vlastníci Fedu buď:

a)   Ponechte si dluhopisy a sbírejte úroky, které jim nyní vláda USA VLAŽÍ .

b) Prodejte dluhopisy americkým daňovým poplatníkům nebo cizincům prostřednictvím komerčních a investičních bank, zajišťovacích fondů, penzijních fondů atd. V obou případech měli soukromí vlastníci Fedu zisk téměř 100%, s výjimkou nákladů na tisk hotovosti, kde ztratí 3 centů za 100 dolarů. To je jeden z důvodů, proč chtějí centrální bankéři zrušit hotovost, protože ECB již začala zrušením bankovky v hodnotě 500 eur . Pamatujte ještě jednou, že Fed je soukromá společnost, stejně jako Federal Express. Zisk Fedu plyne výhradně majitelům Fedu, kterými jsou soukromé banky, většinou zahraniční banky, které jsou osvobozeny od daní.

Toto je konečný daňový ráj na této planetě a největší loupež všech dob.

3.  A takto se provádí největší finanční podvod všech dob. Vláda USA dluží soukromým vlastníkům Fedu úroky z těchto dluhopisů, které platí z daní, které vybírá od lidí. Mluvíme o miliardách dolarů ukradených daňovým poplatníkům, které jsou každý rok převáděny do Fedu jako úrokové sazby dluhopisů. V současné době se odhaduje, že více než 50 procent všech daňových příjmů v USA je vynaloženo na splácení minulých a současných úrokových sazeb vládního dluhu. A jedinou společností, která z tohoto podvodu profituje, je soukromá banka Fedu a její majitelé, kteří nedělají nic pro to, aby plně převzali americké pokladny a národní bohatství. Jednoduše vytisknou peníze ze vzduchu, aby si koupili dluhopisy, jak opakovaně zdůrazňuji ve všech svých článcích o financích. Výměnou za to dostávají navíc ke svému 100% čistému zisku obrovské částky peněz ve formě úroků z těchto dluhopisů, které jsou placeny zdaněním lidí.

4. Jak jsem řekl, toto je perfektní Ponziho schéma: aby vláda zaplatila úroky z dluhopisů, zdaňuje americkou vládu. Když občan USA, který je držitelem vládních dluhopisů USA, obdrží návratnost investice do dluhopisů, v podstatě peníze, které obdrží, jsou peníze z daní, které platí vládě. Kromě toho musí úrok z dluhopisů deklarovat soukromý kupující dluhopisů jako výnos IRS a zaplatí z toho podruhé daň z příjmu. Jedná se o klasické „ dvojí zdanění “, což je nejzákernější forma dvojího vykořisťování masy bankstery a státním davem – Orionský kartel jedné světové banky.

5. Když majitelé Fedu dostanou úroky z dluhopisů, které drží, dostávají tyto peníze zdarma, protože je koupili s penězi vytištěnými ze vzduchu. Nejen to, majitelé Fedu dostávají peníze bez daně . Podle zákona je však Fed povinen vrátit svůj zisk zpět americké pokladně. Ve skutečnosti však ani Kongres, ani IRS nemají pravomoc provádět audit Fedu. Fed využívá toto preferenční zacházení ze strany státních orgánů k zisku zaměstnáváním do očí bijících účetních triků.

Fed každoročně profituje o více než bilion dolarů nákupem vládních dluhopisů USA, aby se zohlednil státní deficit. Přesto vrací do státní pokladny USA jen přibližně 20 miliard dolarů. Zbytek zisku je deklarován jako provozní náklad. Fed očekává, že občané USA věří, že jeho provozní náklady dosahují více než 1,25 bilionu dolarů ročně !!! A většina Američanů se neobtěžuje zpochybňovat tento zjevný podvod gargantuánských rozměrů, který se děje před jejich očima.

Pravdou je, že tyto zisky jsou utraceny jako dividendy jejím deseti akcionářům, z nichž šest jsou zahraniční banky !!!!  Toto je dokonalý recept, jak uvést vládu a ekonomiku USA do bankrotu, a toto je skutečný plán těchto 300 kmotrů jedné světové banky, jak nainstalovat NWO. Před tím musí eliminovat Impérium zla jako národní stát a převést jeho ničemnost na novou vládu jednoho světa. Proto se globalistická kabala nyní staví proti Trumpovu prezidentství věnovanému národnímu obrození (nejprve Amerika) prostřednictvím svých loutek v politice, hromadných sdělovacích prostředcích a prostřednictvím placených barevných revolucí pomocí neoliberálních pouličních mafiánů.

Finanční spiknutí bankéřů dovádí k instalaci NWO v historické perspektivě

Plán temných vždy spočíval v nafouknutí a zničení současných fiat měn, které zavedly v roce 1971, kdy Nixon zrušil zlatý standard. Za účelem dosažení tohoto cíle také začali ničit světovou ekonomiku od konce 80. let, kdy došlo k masivním fúzím ve všech západních ekonomikách a mnoho ziskových společností bylo koupeno bankovní mafií a poté systematicky ničeno (výkupy). Existuje mnoho hollywoodských filmů, které tyto bezohledné kriminální praktiky popisují.

V 90. letech se tento trend zrychlil, když byla většina průmyslové výroby v USA, Kanadě a západní Evropě, s výjimkou Německa, převedena do Číny a dalších rozvíjejících se zemí levné pracovní síly. Toto bylo klíčové téma Trumpovy volební kampaně a jeho ekonomického programu, protože tento převod průmyslových odvětví do zahraničí a následná deindustrializace americké ekonomiky jsou skutečně hlavní příčinou skutečné obrovské nezaměstnanosti v USA, která je nyní zhruba 30% (105 milion Američanů v produktivním věku je podle oficiálních statistik bez práce), přičemž na konci největší a nejdelší deprese všech dob, která ochuzila obyvatele Ameriky a západní Evropy, bylo mnoho slabě placených pracovních míst. Je to právě toto ochuzování amerického lidu, zapomenutá „žalostnost“ v přeletu nad Amerikou,která vedla k politickému hnutí za Trumpem a zvedla jej k moci jakoPřed časem jsem prorocky očekával . Tento „hněv mravenců“ v konečném důsledku přispěje ke zhroucení matice Orion, která měla podle plánu skončit v NWO, protože lidé se začínají probouzet k jejich nepříjemné situaci a chápat, kdo je za jejich utrpení zodpovědný. Tento druh dialektického odporu nebyl v plánování temné kabaly pro Čas konce, a proto jsou nyní tak zoufalí.

Rozpor mezi reálnou ekonomikou a finančním Ponziho bublinovým schématem se v posledních několika desetiletích rozrostl do nekonečna. V současné době všechny finanční prostředky a aktiva v oběhu překračují více než 500násobek HDP světové průmyslové výroby. Tato gargantuánská bublina je perfektní podmínkou pro finanční apoptózu (náhlou finanční smrt) západního bankovního systému.

Poté kabalisté banksterů hodlají okamžitě zavést globální reset selhávajícího finančního systému tím, že obviňují jeho kolaps z jeho údajné složitosti, a nikoli z jejich úmyslných machinací. Tímto způsobem budou propagovat svůj plán na novou globální měnu pod záštitou One World Bank for One World Order. Budují tento plán po mnoho desetiletí, jak ukážu níže.

Když všechny hlavní fiat měny, jako je dolar, euro a jen, selžou a banky se zavřou na západě, dojde nejprve k úplné záchraně bank na úkor střadatelů, kteří přijdou o všechny své úspory díky toto plánované zločinné a do očí bijící vyvlastnění. Takové zákony o rekapitalizaci z vnitřních zdrojů byly v posledních několika letech zavedeny ve všech západních zemích, zejména ve všech zemích EU, v USA a Kanadě.

Ve stejné době, kdy budou všechny bankovní účty lidí vyloupeny kabalistickými bankéři, jako tomu bylo před třemi lety na Kypru, v opovrženíhodném zkušebním provozu, budou odstraněny peníze. Banky již začaly s likvidací hotovosti, protože to bylo oznámeno mnohokrát do konce roku 20 15 MSM a stále častěji v průběhu roku 2016 a letošního roku.

Přečtěte si také:  Válka o peníze – model globálního finančního kolapsu

Poté kabal centrální banky zamýšlí zavést novou bezcennou digitální měnu, která bude fungovat stejným způsobem jako současné dolary Fedu, ale s kritickou nevýhodou pro lidi, že nebude hotovost a kdokoli, kdo nebude dodržovat NWO může být připraven o digitální peníze. Kabala také plánuje zavést implantované čipy pro použití této digitální měny a toto je příslovečná „ Mark of the Beast “ již oznámená v Bibli (Johnova odhalení)

Tento reset měl být zaveden v roce 2014, kdy Západ sponzoroval nacistický státní převrat na Ukrajině a temný kabal měl euforii, že to povede ke zhroucení Ruska v témže roce. MSM byly plné takových apokalyptických předpovědí, jak si jistě všichni pamatujete, jak jsme o této krizi hovořili v mnoha článcích na tomto webu. Krátce před tím měla hlavní bankéřka MMF Reptilian-Madame Christine Lagardeová, která je mezitím obžalována za podvody ve Francii, divný kabalistický projev, kde v létě 2014 oznámila globální reset finančního systému v rámci použití temné numerologie s očekáváním, že Rusko se před tím zhroutí. Podívejte se na toto ženské plazí monstrum v tomto videu, abyste získali představu o jejich zákeřné, ohavné povaze:

V roce 2014 zabránili plánu banksterovy kabaly na globální finanční reset síly světla, PAT na prvním místě jako lehcí válečníci na zemi a odolnost Ruska, které se úspěšně postavilo proti agresi Kyjevská nacistická junta proti ruskému obyvatelstvu na jihovýchodě Ukrajiny. Tento reset však byl odložen až poté, co se kabala nevzdala svého konečného plánu rozbít fiatové měny a zavést novou světovou měnu. Ze vzdáleného prohlížení provedeného jejich tajnými službami, které odhadují možné budoucí časové osy, vědí, že musí tento cíl dosáhnout nejpozději do roku 2018 (viz níže), jinak budou z moci vyloučeni. Jak potvrdila Rumiho HS ještě jednou, plány kabaly jsou založeny na velmi omezených gnostických znalostech a zachování stejné idiotské ohavné taktiky, které v minulosti vedly k úspěchu, ale již nejsou podporovány krystalickou sítí vzestupné Gaie a zdrojových energií, které zaplavte tuto nejvyšší mateřskou planetu v době konce. Neměli bychom však podceňovat tvrdohlavost temné vládnoucí kabaly, která nakonec letos povede k jejich zániku.

Abychom si uvědomili, jak jsou kabala odhodlaní a jak konkrétní a daleko pokročilé byly vždy jejich plány globálního finančního resetu, je zde článek, který byl publikován v časopise Rothschild Run The Economist v roce 1988, dva roky před železnou oponou a 14 let před zavedením eura . Přečtěte si to a posuďte sami, protože musíte přesně vědět, s jakými protivníky musíme čelit, když letos představíme naši novou astrální měnu na této nejvyšší mateřské planetě:

„Flashback 1988:„ Připravte se na světovou měnu do roku 2018 “- The Economist Magazine!

KRYT: „PŘIPRAVTE SE NA SVĚTOVOU MĚNU“
Název článku: Připravte se na Phoenix
Zdroj: ekonom; 9. 1. 88, sv. 306, s. 9-10

TŘICET let od nynějška (2018) budou Američané, Japonci, Evropané a lidé v mnoha dalších bohatých zemích a v některých relativně chudých pravděpodobně platit za své nákupy stejnou měnou. Ceny nebudou uvedeny v dolarech, jenech nebo značkách D, ale řekněme ve fénixi . Fénix bude upřednostňován společnostmi a nakupujícími, protože to bude pohodlnější než dnešní národní měny, což se do té doby bude zdát podivnou příčinou mnoha narušení ekonomického života v posledním dvacátém století.

Na začátku roku 1988 se to jeví jako bizarní předpověď. Návrhy na případnou měnovou unii se rozšířily před pěti a deseti lety, ale stěží předpokládaly neúspěchy roku 1987. Vlády velkých ekonomik se pokusily posunout o centimetr směrem k více řízenému systému směnných kurzů – logické předpoklady k radikální měnové reformě. Kvůli nedostatečné spolupráci v jejich základních hospodářských politikách to strašně zpackali a vyprovokovali růst úrokových sazeb, který způsobil říjnový krach na akciovém trhu. Tyto události urychlily reformátory směnných kurzů. Krach trhu je naučil, že předstírání politické spolupráce může být horší než nic, a to dokud nebude reálná spolupráce možná (tj. Dokud se vlády nevzdají nějaké ekonomické suverenity) další pokusy o uvázání měn se zmítají.…

Nová světová ekonomika

Největší změnou ve světové ekonomice od začátku 70. let je to, že toky peněz nahradily obchod se zbožím jako síla, která řídí směnné kurzy. V důsledku neúnavné integrace světových finančních trhů mohou rozdíly v národních hospodářských politikách narušovat úrokové sazby (nebo očekávání budoucích úrokových sazeb) jen nepatrně, přesto vyžadují velké převody finančních aktiv z jedné země do druhé. Tyto převody zaplavují tok obchodních příjmů v jejich dopadu na poptávku a nabídku pro různé měny, a tedy v jejich vlivu na směnné kurzy. Jak bude telekomunikační technologie postupovat vpřed, budou tyto transakce stále levnější a rychlejší. S nekoordinovanou hospodářskou politikou mohou být měny jen volatilnější….

Ve všech těchto ohledech se národní ekonomické hranice pomalu rozpouštějí. Jak trend pokračuje, přitažlivost měnové unie přinejmenším v hlavních průmyslových zemích se bude zdát neodolatelná pro všechny kromě devizových obchodníků a vlád. V zóně fénixa by ekonomické přizpůsobení posunům relativních cen proběhlo hladce a automaticky, spíše jako dnes mezi různými regiony v rámci velkých ekonomik (stručný popis na stranách 74–75 vysvětluje jak). Absence veškerého měnového rizika by podnítila obchod , investice a zaměstnanost.

Fénixova zóna by znamenala přísná omezení pro národní vlády. Neexistovala by například žádná věc jako národní měnová politika. Světová nabídka fénixů by byla zajištěna novou centrální bankou, pocházející snad z MMF . Míra světové inflace – a tedy v rámci úzkých rozpětí každá národní míra inflace – by měla na starosti ona. Každá země by mohla použít daně a veřejné výdaje k vyrovnání dočasného poklesu poptávky, ale musela by si spíše půjčit, než tisknout peníze, aby mohla financovat svůj rozpočtový deficit (uznáváte stejný model zotročení národního státu a lidí, jaký je popsán pro Fed a USA výše? Poznámka, George) .Bez použití inflační daně by vlády a jejich věřitelé byli nuceni posuzovat své výpůjční a úvěrové plány pečlivěji než dnes. To znamená velkou ztrátu ekonomické suverenity (NWO vás pozdravuje, všimněte si Georga) , ale trendy, díky nimž je fénix tak lákavý, tuto suverenitu v každém případě odstraňují . I ve světě víceméně pohyblivých směnných kurzů jednotlivé vlády viděly kontrolu své politické nezávislosti nepřátelským vnějším světem.

(Proto kabala v posledních několika desetiletích donutila globalizaci, aby uzavřela světovou populaci v její předem plánované finanční pasti, kterou představuje současný měnový systém Orion, o kterém jsem rozsáhle diskutoval. Této globalizace by bylo možné účinně dosáhnout pouze tehdy, byly představeny komunikační technologie, jako je internet, jak jsem diskutoval ve svém stěžejním článku na téma „ Dialektika vývoje lidské mysli v konečném čase„. Nakonec se právě tyto nové technologie ukázaly být kabalou Waterloo. Tak funguje božská dialektika lidské evoluce v Koncovém čase sbližováním opačných cílů k dosažení žádoucího výsledku globálního probuzení a vzestupu. Upozorňujeme, že když byl tento článek napsán, byl internet ještě v plenkách, ale plán kabaly pro NWO byl již plně k dispozici všem osvíceným a bystrým lidem. Note, Georgi) 

Jak se blíží příští století, přírodní síly, které tlačí svět k ekonomické integraci, nabídnou vládám široký výběr. Mohou jít s proudem nebo mohou stavět barikády. Příprava cesty pro fénixe bude znamenat méně předstíraných dohod o politice a více skutečných. Bude to znamenat umožnění a následnou aktivní podporu využívání mezinárodních peněz soukromým sektorem vedle stávajících národních peněz. To by umožnilo lidem hlasovat svými peněženkami za případný přechod k úplné měnové unii. Fénix by pravděpodobně začínal jako koktejl národních měn, stejně jako je dnes zvláštní právo čerpání(což je MMF, viz výše, poznámka, Georgi). Časem by však na jeho hodnotě vůči národním měnám přestal záležet, protože lidé by si jej vybrali pro jeho pohodlí a stabilitu jeho kupní síly …

Alternativa – zachování autonomie tvorby politiky – by zahrnovala nové šíření skutečně drakonických kontrol obchodu a kapitálových toků. Tento kurz nabízí vládám nádherný čas. Mohli by řídit pohyby směnných kurzů, nasazovat měnovou a fiskální politiku bez zábran a řešit výsledné výbuchy inflace cenovými a příjmovými politikami. Je to vyhlídka ochromující růst. Tužka ve fénixi kolem roku 2018 a vítáme ji, až to přijde . “

Tento článek byl napsán po první velké finanční krizi v roce 1987, kterou záměrně vytvořil kabal 300 banksterů v jejich dlouhodobém pokusu implodovat světovou ekonomiku a zavést svou světovou měnu jako odrazový můstek pro NWO celkového zotročení lidstva. Výše uvedený článek má tedy historický význam, protože je mistrovským plánem kabrioletů banksterů pro instalaci NWO v době konce a pokrývá poslední období 30 let lidské 3D historie. Přál bych si, aby si to více lidí pamatovalo, jak se objevilo před érou celosvětového webu a nelze jej snadno najít na internetu .

Poté světová ekonomika prošla řadou těžkých hospodářských a finančních krizí, které organizovala Jedna světová banka s cílem rozbít národní ekonomiky a nekryté měny a nainstalovat jejich globální měnu Phoenixu. Nejvýznamnější krizí byla asijská krize v roce 1997, ruská krize v roce 1998, selhání LTMC a téměř finanční kolaps všech velkých amerických bank v roce 1998, bublinová krize Dot-Com, která byla systematicky připravována v letech 1997 – 2000 a propukla v 2000 až 2003. Jednalo se o první velkou loupež obyčejných lidí, kteří investovali spoustu peněz na nové trhy a všechny je ztratili.

Napsal jsem velmi podrobnou hloubkovou analýzu, která poprvé v historii ekonomiky dokazuje, jak Fed burcuje ekonomiku vytvářením řady větších bublin a jak zničí Trumpovo prezidentství, pokud mu to bude dovoleno :

Matka všech bublin

Po roce 2003 začali bankéři systematicky s jejich dosud největší bublinou – podvodným hypotečním podvodem v letech 2003 až 2007, který vedl k největší finanční a ekonomické krizi od Velké hospodářské krize v roce 2008, kdy bylo během jednoho týdne vymazáno celé investiční bankovnictví na Wall Street v říjnu po bankrotu Lehman Brothers. Tato krize způsobila největší a nejdelší depresi všech dob, jejíž poslední záchvaty pozorujeme v těchto dnech.

Každou finanční krizi, kterou vytvořili bankéři, kterou kabal vytvořil, využili posledně jmenovaní k přípravě další větší bublinové krize v naději, že jim to otevře nejvyšší příležitost k úplnému pádu globální ekonomiky a instalaci NWO pod jednu globální digitální měnu a bezhotovostní společnost skládající se výhradně z finančních otroků. Trump si je tohoto nebezpečí vědom, jak uvedl ve svém slavném rozhovoru pro agenturu Reuters v lednu 2016, když vyjádřil slabou naději, že kabriolet banksterů roztrhne bublinu, než bude zvolen prezidentem .

Trump říká, že americká ekonomika je v „bublině“, kterou nechce zdědit

Toto prohlášení logicky navázalo na historický rozhovor, který Alex Jones  provedl s Trumpem 2. prosince 2015, kdy novinář položil Trumpovi nejznepokojivější a nejdůležitější otázku ze všech: „ Přišel příliš pozdě na záchranu ekonomiky “, jak to se stalo s Gorbačovem, který zdědil rozpad Sovětského svazu po 20 letech stagnace pod Brežněvem a téměř dvouletých postalinistických čistkách pod zchátralým a duševně nemocným šéfem KGB Andropovem. Trump nebyl schopen dát definitivní a přesvědčivou odpověď Alexi Jonesovi, což ukazuje, že věděl velmi dobře o nebezpečí, které se vynořuje z banksterovy kabaly. To částečně vysvětluje, proč se obklopil bankstry z Wall Street jako údajný „firewall“ proti krutostem Fedu.

Osobně jsem prožil tyto roky komunistické stagnace v sovětské říši jako disident a věděl jsem, že Gorbačov neměl šanci zachránit Sovětský svaz, jak mohu usoudit z mého vyššího úhlu pohledu, nyní žijícího na západním pobřeží a důvěrně sledující vývoj v USA na druhé straně naší jižní hranice, že Trump nemá šanci uspět proti ohavným plánům kabrioletů banksterů za Fedem, pokud je nezničí náhlým a překvapivým pučem.

Mimochodem, Alex Jones, který pomohl Trumpovi být zvolen více než kterákoli jiná svobodná osoba, byl jediným novinářem, kterému Trump slavnostně prohlásil, že ho nezklame – bojovník šampionů proti NWO – což je vzhledem k jeho současnému stavu již senzační nepřátelský přístup k falešným médiím MSM, které prohlásil za nepřátele lidu. Jedná se skutečně o historický úspěch Trumpa, protože on, který vyhrává bitvu o mysl lidí, také vyhrává válku proti globalistické elitě a brání založení NWO, jak káže Alex Jones s rostoucím přesvědčením každý den. Tato znalost však sama o sobě nestačí na to, aby Trump přežil nadcházející nápor, který se bankéři v tomto roce spoléhali na plán Fedu pro finanční systém.Musí jednat hned a musí jednat rozhodně as překvapením zrušením Fedu výkonným nařízením Kennedyho, než se hluboká vláda dozví o jeho plánu. S tím však nepočítám, a proto jsem si tak jistý, že letos představíme novou astrální měnu jako vzestupní mistři a nejúčinnějším způsobem zruinujeme finanční systém Orion.

Jak všichni víte, krize v roce 2008 vedla k největšímu záchrannému programu v historii moderního kapitalismu, kde byly socializovány obrovské ztráty bank, které byly příliš velké na to, aby byly zkaženy, a zisky byly privatizovány mezi 0,0001% nejbohatších kabala na západě, která nyní vlastní více než 90% světové populace. Tato záchranná loupež byla znásobena ZIRP centrálních bank po dobu 9 let za sebou a od roku 2015 NIRP, které vymýtily základ kapitalismu volného trhu, ochuzovaly střední třídu na západě jako předpoklad NWO, a přeměnil obrovské části populace na nezaměstnané chudáky, kteří jsou zcela závislí na státní almužně a stravních lístcích. Ideální občané NWO.

(Podívejte se také na poslední projev Hannityho v CPAC  o nepříjemné situaci amerického lidu pod Obamou během největší hospodářské krize všech dob.)

Během pokračující krize v roce 2008 se Fed dopustil pravděpodobně největšího zločinu ve své historii, který překvapivě nejprve odhalil MSM a poté jej rychle zakryl a zapomněl. Tento zločin vám dává představu o tom, jak Impérium zla zcela potlačilo a zkazilo Evropu využitím této krize. Pokud dnes budeme svědky toho, jak se takové velké země, jako je Německo, Francie a Itálie, chovají jako nejopovrhnutelnější loutky Říše zla a nekriticky se zavázaly ke své kriminální, hegemonické destruktivní zahraniční politice v Libyi, Iráku, Sýrii a na Ukrajině na úkor jejich občany a ekonomiky, pak se vysvětlení nachází v tomto neuvěřitelném zločinu.

Vezměte prosím na vědomí, že tento gargantuovský podvod odhalil jediný částečný audit Fedu v jeho historii a zásluhu na něm by měl mít Bernie Sanders . Proto se ho kabal bál ještě více než Trumpa jako budoucího prezidenta, protože ví lépe než kterýkoli jiný politik, kde je největší podvod v této říši účetních  triků, a proto mu kabala podvodným způsobem zabránila v tom, aby právoplatně vyhrál nominace DNC proti Killary Clintonové.

„Fed má 16 miliard bilionů výpomoců podhodnoceno.“

Forbes , 20. září 2011

Neviditelné vylepšení médií nedávno zveřejněným auditem Federálního rezervního systému vládního účetního úřadu vyvolalo od začátku finanční krize v roce 2008 mnoho otázek ohledně vývoje Fedu.

Audit programů nouzových půjček Fedu sotva ohlásili mainstreamová média – i když výsledky jsou nepochybně zajímavé. Jedná se o první audit Fedu v historii Spojených států od jeho počátků v roce 1913. Zjištění ověřují, že více než 16 bilionů dolarů bylo přiděleno mezinárodním společnostem a bankám, údajně na „finanční pomoc“ během fiskální krize v roce 2008 a po ní.

Senátor Bernie Sanders (I-VT) pozměnil zákon o reformě Wall Street, aby provedl audit Fedu, a tlačil GAO, aby vstoupilo a rozhlédlo se kolem sebe. Po vyslechnutí oznámení, že vůbec první audit proběhne v červenci, byla média přehnaná a téměř každá vysílací síť a noviny pokrývaly příběh. Zjištění auditu však byla téměř úplně přehlížena, a to i při počtu až 16 bilionů dolarů, který nám všem hleděl do tváře. 

Sandersova tisková zpráva ze dne 21. července uvedla:

Žádná agentura vlády Spojených států by neměla mít možnost pomoci zahraniční bance nebo korporaci bez přímého souhlasu  Kongresu a prezidenta.“

Tato zpráva slouží jako jasné svědectví o akčním plánu Fedu na záchranu zahraničních korporací a bank v době krize, ale zpráva GAO Fedu neznepokojuje; spíše poskytuje jasné vysvětlení, kde byly peníze přiděleny a proč. “

Tuto zprávu si pamatuji velmi dobře, protože to byla ústřední část mé předpovědi, že finanční systém se zhroutí v roce 2011 krátce před otevřením portálu 11.11.11 PAT. Nakonec se to stalo na nižších časových osách. Většina peněz, které FED převedl z USA, šla v průběhu krize v roce 2008 do záchrany evropským bankám a zemím v selhání, jako je GB, Irsko, Francie a Itálie. Tato finanční injekce FEDu byla stejně velká jako HDP celé ekonomiky EU .

Od té doby jsou tyto banky a země pod palcem říše zla, což vysvětluje jejich podřízené chování, což přimělo Putina k tvrzení, že pro něj a Rusko nemá smysl vyjednávat s evropskými vazaly, jak se velké výstřely nazývají ve Washingtonu. Současná uprchlická krize v Evropě a skutečnost, že všechny dohody EU s Tureckem byly sepsány nevládními organizacemi CIA, a nikoli samotnými Evropany, ukazuje, jak daleko je starý kontinent již Impériem zla.

Přečtěte si zde:  Atlantičtí loutkáři: Kdo stojí za „Merkelovým plánem“ a uprchlickou politikou EU

Závěry

Tento přehled plánu NWO vládnoucích banksterů v kabině v době konce odhaluje, jak naléhavý a důležitý je náš astrální projekt pro vyrovnání tohoto plánu a podporu mírového přechodu lidstva do vyšších dimenzí. Tuto skutečnost nelze dostatečně zdůraznit. Musíme nyní jednat v pevném přesvědčení, že úspěch Astrálního projektu je hotovou věcí a že je to jen otázka krátkého lineárního času, kdy se projeví na této nejvyšší mateřské planetě. Nesmíme ztratit přehled o našich hlavních cílech.

A musíme si dávat pozor na poslední chvíli a přesně vědět, jaké karty temný kabal z One World Bank v této poslední fázi procesu vzestupu zahraje, aby tomu čelil našimi znalostmi a soustředěnou pozorností. Jakmile my odhalíme nový podvodný pokus temné strany, je odsouzeno k nezdaru. Je to hra na kočku a myš a temná kabala je myš odsouzená k smrti. To mi připomíná mého kocoura, který byl neuvěřitelným lovcem myší a každý den chytil několik myší na statku, kde jsme v té době žili. Nikdy je nejedl, ale mohl si s nimi hrát celé hodiny tím, že je nechal utéct a znovu je chytil, dokud nezemřeli myší. A to je přesně to, co nyní děláme s temnou kabalou. Dáme jim špatnou iluzi, že mají šanci na úspěch, a pak je necháme zemřít jako myši v drápech mého kocoura v poslední chvíli, ve znalostech naší naprosté nadřazenosti nad našimi nepřáteli v tomto jedinečném kosmickém dramatu.

To by bohužel znamenalo také konec Trumpova krátkého intermezzo jako amerického prezidenta. Ale již dosáhl více než kterýkoli prezident v historii této země tím, že připravil cestu pro náš vzhled jako vzestoupených mistrů a Logos Gods of Gaia a lidstvo v letošním roce.

Sledujte také:

Kolaps amerického snu vysvětleno v animaci

Přečtěte si také :   Existuje šílená konspirační teorie, že Rothschildové potopili Titanic a založili Federální rezervní systém

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *