Georgi Alexandrov Stankov, 22. ledna 2021

Obvyklé zpoždění scénáře Nanebevstoupení nás vede k mnohem příznivějším časovým harmonogramům

Georgi Alexandrov Stankov, 22. ledna 2021

www.stankovuniversallaw.com

V průběhu let to byl leitmotiv v našich diskusích, že každé zpoždění v očekávaném scénáři vzestupu ve skutečnosti představuje větší úspěch naší lehké pracovní mise a vede nás k vyšším příznivějším časovým harmonogramům pro lidstvo. To však neznamená, že my sami z našeho lidského pohledu automaticky přecházíme na vyšší vzestupné časové osy.

Například když jsme 28. května 2014 dosáhli prvního planetárního vzestupu , rozhodli jsme se, že nebudeme plně vystoupat, ale že sestoupíme s naším posledním vtěleným fragmentem duše (z celkem dvanácti) do těchto posledních dávek vzestupných časových linií, které byly nejvíce zamořené. zrádnou atlantskou minulostí.

Proto naše poslední roky byly pro nás, lehké válečníky první a poslední hodiny – PAT, tak vyčerpávající a zničující. Tato webová stránka je souvislou kronikou tohoto nelidského úsilí, které uniká vnímání a uznání všech lidí, pro které tuto oběť pácháme, včetně těch, kteří předstírají, že jsou duchovní a osvícení, ale nemají žádné zkušenosti s očistnou misí PAT.

Trump je nyní ve stejné situaci i poté, co jeho nová stará duše vstoupila do jeho těla jako pochod 18. října 2020.

Přečtěte si zde: Trump je procházka starou duší

Dovolte mi vysvětlit, co se stalo včera, když jsme to s Patrickem skoro dostali, ale pak jsem byl pozdě večer tak unavený, že jsem musel jít spát a nedokázal jsem v reálném čase rozvinout, co se ve Washingtonu DC skutečně stalo. Dnes je to hádanka všech lidí, kteří pozorně sledují události.

Patrick se rozhodl vyrazit na cestu, aby si vyčistil mysl, a analýzu jsme odložili na dnes. Provedl jsem již první část analýzy , ale čekal jsem na další potvrzení prostřednictvím 3D informace Simona Parkese na zemi. Věděl jsem, že přijde s novými informacemi, jakmile to bude možné, a dnes večer doručil. Zde je jeho video:

https://www.simonparkes.org/post/21st-january-update-current-news

V podstatě potvrzuje to, co jsme s Patrickem intuitivně věděli již včera kolem poledne ve Washingtonu DC nebo dokonce několik hodin před tím. Když jsem kolem deváté ráno poslouchal rozlučkový projev Trumpa na společné základně Andrews a slyšel jsem ho varovat třikrát armádu, aby byl opatrný, věděl jsem, že se něco pokazilo. Dokonce jsem to zmínil ve svém předchozím příspěvku, ale o tom jsem se nerozpracoval, protože jsem neměl úplné informace:

„Věnujte pozornost některým kódovaným klíčovým slovům, která před svým odjezdem dal svým příznivcům z armády s ohledem na probíhající vojenskou operaci k demontáži celého hlubokého stavu zkorumpované kabaly.“

Tuto situaci jsme v minulosti zažili tolikrát, když jsme ze vzestupné Země odstranili spodní časové osy, abychom je zničili při přírodní katastrofě MPR nebo jadernými výbuchy, že to už není legrační.

Hrozbu jsem pocítil již 13. ledna, kdy byl aktivován zákon o povstání, jak jsem napsal ve svém článku „ Duše Katarze směny – sestup lidských duší “:

„Vnitřní napětí je nesnesitelné a je v dostatečném kontrastu s klidem vnějšího světa kolem mě, na rozdíl od toho, co se děje v USA a jinde.“ Dokonce jsem napsal Bradovi, že ve vzduchu cítím tolik hrozby, i když žiji na pravděpodobně nejklidnějším a nejpokojnějším místě v Itálii, kde průměrný věk obyvatel převyšuje můj. Toto místo je jednou velkou seniorskou rezidencí pod širým nebem. Pouze mladé zdravotní sestry tu nejsou. Vtip stranou … “

Rozdíl je tentokrát v tom, že mám velmi blízký telepatický kontakt s Trumpem a věděl jsem, že se obává něčeho vážného, a musel jsem ho uklidnit prostřednictvím svého výběžku. Vím to, protože jsem také zoufalý a depresivní, když taková situace nastane u lidí, které trénuji, protože jsem také zapojen do této nebezpečné situace z vyšších sfér, ale nebezpečí je také velmi osobní.

Proto jsem byl včera celý den nešťastný a věděl jsem, že se něco pokazilo, protože jsem měl přesně stejný pocit hrozby a zpoždění, ale nějak jsem si to nechtěl připustit, což je z duchovního hlediska vždy špatné, jak musíme být nestranný a bez očekávání.

Již v 10 hodin mého času (4 hodiny ráno ve Washingtonu DC) jsem kvůli cc-vlně masivně stahoval zdrojové energie s nesnesitelnou bolestí hlavy a cítil obrovské napětí v mém těle a polích. Okamžitě jsem věděl, že musíme čelit další velmi nebezpečné situaci ohrožující planetu, a upřímně jsem očekával a bál se této eventuality, jak jsem ji v minulosti tak často zažíval.

Simon Parkes to právě potvrdil ze svých 3D informací, které získává od americké armády, totiž že temný satanský kabal musel být schopen aktivovat jakési zařízení soudného dne, špinavou bombu, která unikla pozornosti armády a zničili obrovské části USA, pokud by armáda zatkla celou kabalu při virtuální inauguraci Bidenu.

Nesoustřeďte se, prosím, na to, zda se jednalo o holografickou, respektive předem připravenou podívanou nebo skutečnou – bylo to obojí a bylo možné vidět rozdíly a švy v dramaturgii. Jak však Simon potvrzuje, armáda promarnila tu nejlepší šanci, kterou doposud měla k proplacení celé politické elity na jednom místě, a nyní musí počkat možná do března, než jednoho po druhém zatkne všechny zločince.

To se nestane – ne na našich časových osách, to vám mohu slíbit.

A tady přichází moje druhá předtucha ve hře, o které jsem v posledních několika dnech psal téměř nutkavě a věděl jsem, že je to důležité. Velmi pečlivě jsem zvažoval, jaké bude časové spojení mezi začátkem 3D zatčení na zemi a příchodem Interdimenzionálního posunu.

V posledních dvou týdnech jsem měl dojem, že masové zatýkání přijde jako první, následované masivními odhaleními, která masy šokují a připraví je emocionálně a mentálně na očekávanou katarzi duše během směny, o které jsem tolik psal v poslední 2 měsíce.

Čím více jsme se ale blížili 20. ledna, tím méně pravděpodobně jsem svým třetím okem viděl zatýkání a oznámení vojenského interregnum v USA, které přicházejí jako první, což nyní všichni probouzející se lidé dychtivě očekávají a jsou tak zklamaní, že byli odloženi. Mnoho z nich je v naprosté nedůvěře.

K tomu se přidává můj hlavní skepticismus ohledně plánované finanční reformy, o které Simon ve svém posledním videu rozsáhle mluví. Nikdy jsem nebyl velkým přítelem fiatové měny založené na zlatě ani nic podobného z prostého důvodu: Všem těmto takzvaným finančním odborníkům chybí klíčový bod – jaká je povaha peněz?

Nemají o tom ponětí, a proto bez ohledu na reformu, kterou by vypracovali, bude chybná a nebude splňovat duchovní kritéria nové Země, jak jsme si ji představovali a vytvořili. Dokonce jsem o tom psal včera, než Simon večer zveřejnil své nejnovější video:

Také nedůvěřuji nové kvantové digitální měně, kterou by měl nový vojenský režim v USA zavést v příštích dnech, protože ji bude způsobovat nízko vibrující neosvícené mladé duše z armády, které stále nerozumí povaze.“ peněz jako zrcadlový obraz chování časoprostoru  – jediný způsob, jak mohou lidé vnímat energii svými omezenými smysly. Proto bude jakýkoli systém plateb a transakcí, které zavedou, neodmyslitelně vadný.

Ze stejného důvodu se vám doporučuje neinvestovat do této populace mladých duší žádné nadimenzionální naděje, které nyní vytvářejí své nové 3D světy bez vytrvalé temné zlé kabaly instalované na této planetě podobně zlými mimozemšťany z Orionu / Reptiliánská říše před věky času, kde se budou pomalu vyvíjet v příštích několika stoletích, než se nakonec kvalifikují pro individuální přeměnu svých těl na uhlíku na krystalická světla. Přesně toho, čeho se chystáme dosáhnout v příštích dnech a týdnech, podle toho, v jakých časových osách bydlíme a které podporujeme.

S tímto závěrem jako hlavní analytik na místě jménem Prvotního Stvořitele jsem pro nás vytvořil nové vzestupné časové osy z této chaotické situace a části lidských duší, které s námi přijdou, kde zavedení tohoto zlata nová měna americkou armádou se nás nedotkne.

Vezměte prosím na vědomí, že neříkám, že toto řešení nevznikne na jiných časových osách s nižšími vibracemi. Říkám jen, že to prostě není realita, kterou chceme vytvořit – chci vytvořit – a tuto vizi jsem jasně vyjádřil ve svých nedávných příspěvcích.

Proto jsem vlastně vytvořil aktuální zpoždění ve scénáři vzestupu pomocí této nečekané špinavé bomby, za kterou nyní Simon Parkes viní satanskou kabalu. To může být správné z 3D pohledu založeného na deterministické kauzalitě, ale přál bych si, aby byl schopen více uvažovat o transcendentální, multidimenzionální perspektivě Vše-to-je, vzhledem k tomu, že se vidí jako duchovní osoba. Omezuje tedy své vlastní rozlišování a vidí jen zlomek složitého vícerozměrného procesu, který nyní transformuje lidstvo a tuto realitu k nepoznání. Nemůžete zaměnit 3d politiku s vyšší dimenzionální evolucí a očekávat, že vystoupíte na 5D, kde takové myšlenky na polaritu a oddělení, jaké prosazují v politice, nebudou mít místo.

A tady přichází velká ironie tohoto iluzorního inkarnačního experimentu na Zemi, který tolik mate všechny lidi. Tento článek jsem napsal včera pozdě večer a šel jsem spát s několika dalšími otázkami mým HS a průvodcům, abych jim odpověděl. Celou noc jsem se radil s mnoha dušemi v astrální rovině a vysvětloval jsem jim, co se stalo ve Washingtonu DC v den Bidenovy inaugurace. Dnes ráno, když jsem se probudil a byl jsem stále ve stavu rozšířeného vědomí, dostal jsem odpověď. A teď si pozorně přečtěte, protože rozdrtí všechny vaše deterministické nápady.

Zařízení soudného dne, které vlastnila kabala, jsme ve skutečnosti deaktivovali my, PAT na zemi pomocí GF, a nevybuchlo by to . Byl to strach z armády, který jim bránil, aby nepokročili a nezatkli všechnu temnou politickou kabalu shromážděnou na slavnostním zahájení. Obavy těchto mladých duší a jistě i Trumpa zabránily rychlému řešení – nic jiného.

Ale následováním svých obav byly tyto mladé a některé zralé duše na předních pozicích schopny vykoupit svou karmu ze své temné atlantské minulosti, kde zničili tuto civilizaci a Mars a poté pokračovali v této destruktivní tradici na Zemi, kam se přesunuli jako přeživší a budoucí inkarnace. Proto bylo toto odložení nejlepším možným scénářem, protože velká populace mladých duší na Zemi dokázala poprvé překonat svůj agresivní charakter a přejít do zralého cyklu stáří duší.

Přečtěte si: The Soul Age Model of New Gnosis

Bylo by nemyslitelné, aby se tento nejhorší scénář stal na našich vzestupných časových osách a že by se kabale podařilo zničit velkou část USA, jak si jistě mysleli. Zbraně hromadného ničení kabaly byly GF mnohokrát deaktivovány pomocí lehkých válečníků na zemi, protože k tomu potřebují lidské inkarnace.

GF využívá naše energetická pole, protože jsme plně začleněni do tohoto inkarnačního experimentu a protože také musí pozorovat svobodnou vůli na této planetě. Jedná se o koprodukci mezi našimi dušemi a těmi GF ve vyšších říších a to, o čem rozhodujeme na úrovni duší, je to, co se děje v této 3D iluzi lidské inkarnace. Neexistují žádné šance a žádné nepřekonatelné. Všechno je dokonalou dokonalostí.

Vlastně to všechno vím, ale zpočátku jsem to neuvažoval v plném rozsahu. Takto jsme vlastně odstranili nepoctivé vícerozměrné atlantské kliky koncem března 2020, když jsme dorazili do Itálie, a vytvořili jsme tak novou Zemi – počátkem dubna jsme dosáhli dalšího planetárního vzestupu, kdy začal zámek, jak bylo v té době hlášeno:

Melchizedek oceňuje nová studijní a duchovní centra v Itálii a naše práce s světlem

Stejným způsobem jsme 10. června 2020 opět odstranili velké ošklivé nejhorší plazy z těchto vzestupných časových linií, opět s pomocí GF; tito plazi byli zodpovědní za splacení současného uzamčení v důsledku falešných virových epidemií, které stále bičují mysl všech lidí, včetně všech pracovníků světla a většiny odborníků, aby zotročili lidstvo a zabránili konečnému vzestupu. Je pro mě opravdu bolestivé slyšet všechny hlouposti, které tito lidé bezmocně vyslovují o této největší lži a iluzi v lidské historii:

Portál Eclipse za úplňku 4. července byl obrovským skokem v našem vzestupu – úplná zpráva

Proč jsme museli eliminovat plazy (Draco) ze Země 10. června 2020

Proto jediným důvodem, proč jsme měli toto odložení, nebyla existence skutečného nebezpečí, ale obavy mladých duší z Národní gardy zapojených do této akce. Tento strach HR využil k vytvoření nových mnohem vyšších časových linií z tohoto zmatku a chaosu z jediného důvodu:

O to víc jsem poslouchal vysvětlení Simona Parkese a Charlieho Warda, kteří chválili dobré postavy vojenského odporu v USA a jak pomohou celému světu se zavedením nové kvantové digitální měny, aniž bych věděl, co to slovo je „Kvantové“ ve skutečnosti znamená, o to nepříjemnější jsem se cítil s jejich perspektivou. To byla moje spoušť. Vstoupil jsem dovnitř a po několika dlouhých diskusích s mými průvodci z Bílého bratrstva jsem dospěl k závěru, že tento scénář vzestupu, který oba prosazovali, kde mladé americké duše udávají tón, není to, co si přeji zažít, protože to není nejvyšší verze mého já, jak nám to radili Arkturané .

Věděl jsem, že tyto americké duše jsou příliš nezralé na to, aby vytvořily cokoli se skutečnou hodnotou, a že nyní vstupují do cyklu věku zralých duší. Proto mohou vytvářet životní podmínky pouze pro sebe, ale ne pro nás, světelné válečníky první a poslední hodiny přicházející ze zdroje a také ne pro zralé a staré duše v Evropě, zejména v Itálii, pro které jsme zde se vznášet do nových měst světla .

Doufám, že nyní chápete neuvěřitelnou energetickou dynamiku lidských myšlenek, prezentovanou jako případová studie prostřednictvím mého hranolu, který formuje současný proces vzestupu.

Co můžeme očekávat v příštích dnech? Jak jsem řekl, je naším pravidlem, že každé zjevné zpoždění scénáře vzestupu ve vnímaném 3D lineárním čase otevírá portály k rychlé bilokaci do mnohem vyšších časových linií, kam nejprve dorazí Shift a poté 3D rozlišení aktuálního politického dramatu USA a celý svět mohou probíhat příznivěji.

Jak jsem psal včera , Tvůrce zjevně také považuje zpoždění vojenského puče v USA za krátký oddych, než se s Shiftem strhne skutečná bouře:

Přemýšlej o tom jako o zkratce.“ vydechněte před začátkem dalšího kola. (S úsměvem) Práce, která vás čeká, bude zásadní  pro přesun vašeho pozemského letounu na novou úroveň moudrosti a znalostí, takže je obzvláště důležité, abyste měli o sobě rozum. “

Opravdu jsem uvedl,  že od včerejška, vlastně od několika dní, stoupáme velmi rychle napříč časovými liniemi, které v mém případě vedly k narušení internetu, a také Patrick si stěžoval na stejné problémy:

Drahý Patricku,

Dnes ráno jsem měl také velké problémy s internetem a nemohl jsem otevřít své webové stránky. Měl jsem však další výbuch velmi vysokých vibrací a časovými osami jsem stoupal velmi rychle. Můj počítač ukázal, že jsem připojený k internetu, ale nedošlo k žádnému skutečnému připojení. Po půl hodině se to vrátilo do normálu.

Mezitím budou mít USA dvě vlády – falešnou Bidenovu vládu a neviditelný vojenský režim, kde leží skutečná moc. Jedná se o patovou situaci, která nám dokonale slouží k uskutečnění našeho konečného cíle – nechat tuto toxickou realitu co nejdříve, protože už nám nezáleží na tom, jak masy mladých duší organizují svůj nový život. Musí se rozhodovat sami bez našeho správcovství a vedení na zemi, jinak se nic nenaučí a nepostoupí ve vývoji své duše.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *