O mně

Má cesta začala před několika lety hledáním něčeho nového – pravdy.  Je svět, v kterém žiji opravdu takový, jako se mi jeví nebo je v něm něco co ještě nevím.

Chtěl bych vám ukázat, že lze žít i jinak než jsou dané konvence tohoto světa. Rozhodl jsem se jit cestou pravdy a lásky, a to hlavně lásky k sobě. To bylo to prvotní, čím jsem začal. Ale, abych našel pravdu sám v sobě bylo potřeba něco v sobě změnit, nevěděl jsem co to přesně je, ale stále mě to táhlo jít dále.

Nejdříve jsem začal čistit sám sebe od energií, které mně znepříjemňovaly život. Zjistil jsem, že mi to hodně pomáhá a stal jsem se citlivým ke všem energiím, které jsem začal cítit vůněmi. Cesta, po které jsem se vydal, je cesta mých zkušeností, jak začít u sebe, a ne u druhých.

Netřeba jít za světlem cestou složitou, ale v jednoduchosti je síla, která vám pomůže vyřešit i ty nesložitější problémy. A tato síla je ve vaší MYŠLENCE.

Život, kterým jsem se vydal je cestou svobody, lásky a vnitřního uvědomění kdo opravdu jsme.  Proto bych se rád s vámi o tuto zkušenost podělil a ukázal vám cestu ke SVĚTLU.  Jsme tu pro vás!!!OLYMPUS DIGITAL CAMERA