Láska

Láska, je to co mě pohání dál, láska je to co mě dělá šťastným, láska je dar, který každý z sakuranás má, je to velké světlo, které září uvnitř hrudi, je to žár, je to nesmírná krása, je to náš vesmír, je to naše všechno.

Je to nesmírná záře, je to vše, co nás žene vpřed za něčím, co máš poznat, je to úžasná věc.

Neutíkej před láskou,máš ji před sebou, aniž o ní víš, je blíž, než si dovedeš představit, je úplně na dosah ruky, jen si pro ni šáhnout a zažívat tu nesmírnou radost z nalezení něčeho co už dávno víš, jen jsi si na to nemohl vzpomenout.

Jsi vším, na co si jen vzpomeneš, jsi ten, na kterého se čeká, na kterého čeká celý vesmír, aby projevil svou lásku, aby rozzářil své vnitřní světlo, svou lásku ke všemu živému, k sobě samému.

Život je láska ke svému bytí zde na této pohádkové malebné zemi, život je dar, který můžeš zažívat každou částečkou svého fyzického těla, svou myslí, svými myšlenkami.

Láska je to, co rozechvívá tvé tělo, co tě činí šťastným, co tě žene dopředu k výšinám. Pevně se ji drž a nenech si ji nikým vzít. Stůj stále u ní a otevři ji srdce. Láska to je nejčistší světlo, které máš v sobě a můžeš ho darovat, komu chceš.

Pro lásku můžeš obětovat vše, pro lásku můžeš i umřít, ale jak ji jednou poznáš, tak tě naplní až po okraj. Je to čistý květ, který stále vzkvétá a nikdy nezvadne, stále ji zaléváš, a už nikdy nepřestaneš.

 

Najděte svou lásku, prociťte ji celým svým tělem a sami poznáte, že je pro co žít. Milujte, milujte vše, na co pomyslíte, vše co uvidíte a s čím se setkáte. Změní se vám celý život, vy sami jste ten život, vy jste nekonečný vesmír všeho tvoření. Vy tvoříte sami sebe, a vše na co myslíte. Vy jste tvůrci tohoto nádherného světa a celého vesmíru. Nikdy na to nezapomeňte. Máte vše ve svých rukou, tak  se čiňte šťastnými a milujícími nesmrtelnými bytostmi. Ať vám na vaší nádherné cestě doprovází světlo lásky, které nikdy nezhasne. Celý vesmír vás miluje, na to nikdy nezapomínejte. Kráčejte dál a dál.

S láskou Jarek

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *