Mayové – zpráva

Synu my Máyové  sdílíme s vámi informace už spoustu let. Byli jsme přítomni v této realitě a tak chápeme jakým životem procházíte.

Synu v prvé řadě je třeba si uvědomit, že na še léčení probíhá na několika úrovních. Na úrovni fyzické lze dosáhnout stavu zlepšení velmi rychle. Na dalších úrovních vašich jemno hmotných těl je to složitější.

Vaše fyzické tělo je odrazem vašich skutků a názorů.  Vaše fyzické tělo chřadne už je tím, že jste v rozporu s vašimi skutky. Vaše fyzická těla budou odolnější a pružnější už jen v tom případě, že svá fyzická těla budete milovat.

Jen svou láskou jste schopni své fyzické tělo náležitě ocenit a tak přijmout svůj dočasný stav.

Pokud budete své fyzické tělo bombardovat disharmonickými myšlenkami bude vaše fyzické tělo chřadnout. proto vám doporučujeme, aby jste do svých srdcí přijali skutečnost, že vaše fyz. tělo je darem boží inteligence.

Svým jasným přístupem k tomuto daru budou vaše orgány a všechny buňky reagovat na skutečnost, že jsou dílem prvotní myšlenky. Na to vaše buňky zareagují velmi silnou pozitivní reakcí.

Buňky začnou milovat sami sebe a to díky prvotní lásce našeho stvořitele. Tím dojde k velké expanzi světla do buněčného jádra. V buněčném jádru dojde k urychlení vzniku nových buněčných membrán. Tyto membrány začnou pohlcovat velké množství světelných kódů.

Tím dojde k znovu rýhování nových buněk a ty staré odumřou. Tak jste schopni obnovit v celém fyzické těle všechny buňky.

Tím, že docílíte, aby vaše buňky vibrovaly na úrovni lásky, dojde i samočinně k jejich ochraně.

Vaše těla chřadnou a vy jen čekáte zda se někdo vhodný nenajde, aby vám pomohl. Vy sami jste tvůrci svých životů a jen vaše světelná podstata dokáže přeměnit jakoukoliv hmotu na světlo.

Proto vdechujte do svých buněk zářivou esenci zlatostříbrného světla.

Tím obrodíte a znovu omladíte své fyzické tělo.

Vaše jemno hmotná těla jsou součástí vaší multidimenzionality. Ne všechna jemno hmotná těla lze náležitě opravit. Většina jemno hmotných těl jsou součástí vaší dimenze. Tato těla jsou zapečetěna různými plazmatickými, astrálními i éterickými bloky. Pokud bychom chtěli těmto tělům pomoci, mohlo by dojít k jejich narušení. Až nastane vhodná doba, budou vaše těla náležitě vyčištěna a opravena.

Pro vyčištěné a odpečetěné(odstraněny všechny implantáty): Vaše jemno hmotná těla jsme náležitě prověřili.Jejich status odpovídá. Vaše jemno hmotná těla prošla velmi významnou změnou a tyto změny se ve velmi brzké době začnou projevovat. Vaše jemno hmotná těla se stanou součástí vyšších dimenzionálních vrstev. To vám zaručí status světelných bytostí.

Dříve než se rozloučíme máme pro vás velice důležitou zprávu. Vaše vnímání připravovaných změn je často chybné. Změnu vytvoříte vy, a to svou láskou k sami sobě.

Ta pozvedne tuto planetu o oktávu výše.

S láskou bratři a sestry Máyové.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *