Motlidba pro světlo

 

Božský stvořiteli,

ať boží světlo prozáří celou tuto planetu, ať je ukotven boží zdroj v každém živém tvoru na této planetě. Láska ať prostoupí každou duší, každou částečkou tvořící život zde na Zemi. Ať láska vstoupí do života všech a stane se skutkem i činem zároveň. Bože vstup do našich srdcí a učiň z nás bytosti plné lásky, pochopení a vzájemné úcty. Ty jsi nás učitel a veď naše kroky k prosperitě a vzájemné pomoci na této planetě.

Světlo ať stane se našim každodenním chlebem a našim životem. Ať vzkvétá na planetě Zemi život jen v lásce a pochopení jednoho k druhému. Bože ochraňuj nás od činů, které nejsou s božími zákony a vedou nás na scestí, ochraňuj vše živé a nemocné. Ať se stanou všichni zde na Zemi vědomí a svými skutky napomohou k ukotvení světla na Zemi. Ať už zde na zemi nejsou ničena a zneužívaná žádná přírodní naleziště, která nám slouží jako zdroj energií.

Prosíme v co nejkratší době o využívání volných energií z tvého nejčistčího zdroje. Ať tato energie slouží pro blaho a rozvoj celého lidstva.

Prosíme, ať se tato planeta stane zářící hvězdou nesmírné krásy a lásky, planetou, která bude místem vzájemného setkávání všech forem tvého života.

Buď ukotveno zde na zemi světlo v nejryzejší podobě. Pokorně se před tebou skláníme a prosíme o pomoc světelné i vesmírné bytosti.

Jsme připraveni přijmout tuto zkoušku a být nápomocni všem světelným bytostem, aby se celý tvůj život stal místem čisté lásky. Tak se staň

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *