Princip přechodu!!

Je důležité, abyste pochopili princip přechodu. My bytosti světla vás inspirujeme a povznášíme, aby vaše vědomí a lidská mysl byla laskavá, mírumilovná a nikomu neubližovala. Nyní slyšte, s čím vás chci provést.

V prvé řadě je důležité, aby sis uvědomil, že tvé fyzické tělo je jen nástroj k pochopení všech skutků a poznatků. Tvé fyzické tělo ti slouží k uchopení této reality, bez fyzického těla bys nemohl vnímat tento svět.

Proč máte fyzické tělo?

Abys mohl přes své fyzické tělo transformovat vyšší ideje a poznatky z vyšších světů. Tvé fyzické tělo není nástrojem pro tento svět (myslím tím nejen jíst, vidět, hmatat, cítit atd.), ale je to prostředek ducha i duše k uchopení hmotného světa. Bez tohoto nástroje by nemohl tvůj duch plně pochopit hmotný svět.

Co je cílem tvého ducha?

Cílem je, aby se tvůj duch plně realizoval ve hmotě, uměl ji přetvářet, vnímat a přetransformovávat. Do jaké podoby tvůj duch tuto realitu přetransformuje,  záleží na tvých postojích a zkušenostech.

V posledních několika tisících letech byly vaše postoje založené na zkušenostech soupeření, válek, nepokojů, bídy, vzájemného obviňování atd. Tyto postoje pak zkreslí realitu, v které se má váš duch realizovat. Je pak těžké, aby se vaše duše a lidské vědomí přetransformovalo na bytost plnou světla a lásky.

Duch, který se manifestuje přes fyzické tělo, nemůže naplno uchopit tuto realitu, neboť jeho činy jsou mnohdy potlačené, Nemůže se svobodně projevit. Pak dochází ke zkreslením, neboť vaše realita není založena na pravdě.

Co s tím?

Nyní dochází k uvolňování starých myšlenkových forem a přesvědčení, které vás nutili přemýšlet v úrovních iluze a nepravd. Tento přechod už nastal. Nyní je vaše vědomí očišťováno od všech zkreslení, iluzí či nepravd, kterými byl vás duch zahlcen.

Přechod do nového věku znamená, že budete moci opět svobodně tvořit. Váš duch se bude moci plně realizovat ve hmotě. Může plně pochopit smysl a účel hmoty. Může přetvářet hmotu na základě láskyplných postojů, ne na základě postojů ega. Bude sloužit všem a zároveň i sobě. Nebude mít strach se plně projevit ve hmotě. To bude doba nového úsvitu pro vás.

Nyní pochopte, že doba v které se nyní nacházíte, je doba soumraku. Vše se uvolňuje a čistí. Je to doba chaosu, kdy vaše vědomí prochází mnohými čistícími procesy, které si ani neuvědomujete.

Milí bratři a sestry prosím uvědomte si, že tato doba je nejtěžší, neboť vyžaduje plné soustředění, aby jste si navzájem neubližovali a netrpěli.

Světlo, které k vám přichází, uvolňuje z vašeho vědomí všechny vzorce vzdoru, kterými jste prošli. Bez vašeho přijetí by nebylo možné uskutečnit tento plán vzestupu. Vy jste ti, kteří mají uskutečnit tento plán. Bez vašeho přijetí a možnosti toto uskutečnit by nebylo možné tímto procesem přechodu projít.

Vy jste ti, kteří naplní plán našeho stvořitele. S láskou lord Rize.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *