Sdělení!

Sdělení!
1 .Kmitočet matky Země velmi stoupl, vibrační koeficienty všech vrstev matky Země vibrují nyní velmi silně. Co to pro vás znamená? Vaše vědomí se hroutí, staré vzorce, které vás ovládaly jsou nyní nahrazovány novými kódy. Vaše přeladění ještě bude trvat několik měsíců, nelze u všech toto přeladění provést. Jejich vědomí se brání změnám. Mají jistotu ve starém systému.
2. Uvědomění lidí rychle stoupá, jsou ještě skupiny a celky, které se navzájem podporují v tom, co jim bylo vašimi vládními politiky řečeno. Jejich uvědomění je závislé na postojích těch, kterým nyní věří. I tyto skupiny v budoucnu budou uvolněny z těchto starých myšlenkových forem.
Vy uvědomělí se těmto skupinám vyhýbejte, nenechte se unášet jejími názory a postoji. Vaše energie již brzy nebude souznit s těmito názory a myšlenkami.
Je patřičné, aby jste nyní věřili sami sobě, ne všemu a všem, kteří se snaží u vás vyvolat nepokoj, nervozitu či strach. Buďte prosím v tomto ohledu bdělí!
3. Složitost lidských vědomí nám stále nedovoluje, abychom se ukázali. Jde o velmi složitý společenský jev. Vaše vědomí uvízlo v nemožnosti existence jiných vesmírných bytostí. Můžeme vám říci, že rozmanitost živých forem ve vesmíru je opravdu velmi a velmi vysoká. Ne vše vám bude nabídnuto po vašem prozření. Je důležité vás na vše připravit, ale i to co vám bude nabídnuto vás bude šokovat.
4. Události,které nyní probíhají na vaší planetě slouží k opětovnému nastartování vašich společenských forem a návyků. Je potřeba, aby jste pochopili tyto události. Ne vše co se nyní děje slouží k vaší manipulaci a nesvobodě. Vašima očima to tak mnohdy vidíte, ale my z naší perspektivy to vnímáme jako nástroj k vašemu probuzení a prozření. Jak vám máme ukázat, že nejste svobodní! Jedině tak, že přes svou nesvobodu se probudíte.
Byli jste stvořeni jako svobodné bytosti, tak si určitě tuto svobodu zasloužíte.
Vaše svoboda není v tom co můžete či nemůžete, ale v tom v co věříte či ne!!
Důležitá je vaše vnitřní svoboda!!! Na to prosím nikdy nezapomeňte.
5. Dílčím úspěchem vašeho osbození je, že většina lidstva už chápe, že zde není něco v pořádku. Nevěří už slepě všem a všemu. Vytvářejí v sobě nejistotu k tomuto systému. Už mu tolik nevěří, a to je výborný výsledek, Nejenže to pomůže nastavit novou úroveň vědomí, ale jsme schopni více pracovat s vašim vědomím.
6. Vaše planetární vysvobození se opravdu velmi rychle blíží. Zatím žijete ve zmatku a obavách, které zužují váš život. Ale nenechte se odradit!
Vy jste tvůrci vašich realit, ne otroci všeho co je vám předkládáno!!!
Buďte světlem v temnotě!!!
 setkani20032
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Sdělení!

  1. Alena Borovská napsal:

    Tyto informace jsou pro nás důležité a pomáhají v dnešní době nám všem. Díky za ně. Alena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *