Sdělení- březen 2020

Cesta je skoro u konce, prošli jste mnoha úskalími. Nyní dochází k velké očistě lidstva. Váš virus slouží k aktivaci vašeho nového vědomí. Virus vás sjednotí v jeden celek. Jak vy říkáte, povstanete z popela. Víme, že se toho někteří nedožijí, ale i to je součástí vašeho vzestupu. Ne všichni budou povzneseni na novou zemi.

Vy, jenž jste připraveni, se nemáte čeho bát. Víme o vás a pečujeme o vás.  Jste zrozenci světla, proto budete zrozeni v novém světle.  Jste součástí velkého plánu. Nyní probíhá aklimatizace vašich jemnohmotných těl na mnohem vyšší vibrace, proto jsou nyní vaše těla unavená a máte pocit zbídačení a velké únavy. Vaše fyzická těla ještě nesnášejí plné vibrační zatížení. Proto nyní hodně odpočívejte a spěte.

20171012_112230_hdrNenechte se zatáhnout do chaosu, který nyní vládne na planetě Zemi. Tento chaos má mnohem větší význam, než si myslíte. Nejste na to sami, víme co se tady děje. Nyní dochází k aktivaci nových forem vašeho vědomí, proto máte pocit odcizení a samoty. Můžete se lehce přenést na druhý břeh už jen tím, že se budete udržovat v klidu a bez větších emočních zatížení.  Víme, že mnoho lidí nezvládá tuto situaci, ale to jenom proto, že nevidí východisko sami v sobě. Utápějí se ve svých emocích a beznaději, ale to jenom proto, aby pochopili svou beznaděj.  Nervozita a strach jsou nyní vašimi učiteli. Nejenže se můžete přes tento strach a beznaděj přenést, ale zároveň můžete uvolnit ze svých srdcí všechna emoční zatížení, která vás nyní zatěžují.

Buďte s láskou milí bratři a sestry.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *