Sdělení kamenné říše

Vědomí kamenné říše z Ravne rozmlouvalo a toto jsem pro vás přijal:

 

Synu my bytosti kamenné říše jsme svědky mnoha událostí a činů vás lidských duchů. I já byl svědkem mnoha událostí, které se stali v oblasti, kterou navštívili. Historie této oblasti se táhne do období, kdy na tuto planetu přistáli první mimozemské bytosti. Zde v tomto prostoru byla založena pradávná civilizace, která zde vykonala mnoho dobrého. My jsme v tichosti přihlíželi dějům, které ovlivnily i naše vědomí.

Synu v dávných dobách neexistovalo zlo v takové míře jako je tomu nyní. Láska tvořila tuto realitu. Až mnohem mnohem později byla tato planeta ovlivněna rasami, které si činili právo na tuto zem.

My z naší perspektivy jsme nemohli více ovlivnit zdejší dění. Mí bratři a sestry vynaložili mnoho úsilí, aby svou láskou zamezili negativní vliv na zdejší prostředí.

My bytosti kamene vnímáme, že zdejší duch je málo-mocný. Nechává se ovlivnit a tupě přijímá vše, co je všeobecně přijímáno za pravdu. Zapomněli jste na svou pravou podstatu, že vše co je kolem vás vytvářeno je souhrnem vašich mnohdy negativních myšlenek. My vnímáme vaše myšlenky jako zhoubné a dosti týrající. Vaše pozice v této části vesmíru se stala neslučitelnou k ostatním bratrům a sestrám, které vás navštěvují. Byli jste vibračně ponížení.

To, že nyní strádáte, je souhrnem zhmotnělých idejí a názorů zdejšího světa.

Aby došlo k nápravě je zapotřebí, aby jste ve své vlastní mysli vytvářeli obrazy skutečného a mírumilovného světa. Věnujte pozornost své vlastní mysli a ukládejte do své mysli zhmotnělé představy vašich krásných představ. Představujte si, že tento svět je blažený, že na tomto světě neexistuje zlo, že všichni zde žijí v blahobytu a lásce ke svému stvořiteli.

Vaše mysl je koordinována a řízena technologiemi, které se snaží, aby vaše mysl utvářela obrazy zkázy a utrpení.

Nyní synu věnuj pozornost tomu, co ti chceme sdělit.

Vašim úkolem, který v přítomnosti máte řešit, je úplné odpoutání se od starých struktur, od starých návyků a vzorců, které vás formovaly.

Nejjednodušší způsob jak uvolnit tyto vzory je, že jim přestanete věřit. Vaše víra vás předurčuje k tomu, aby jste učinili všemu konec. Nejenže získáte svobodu, ale i vaše mysl se odpoutá od všech nástrah tohoto světa.

Synu doporuč svým přátelům, aby svou pozornost nyní věnovali výhradně sami sobě. Jen tak můžete pochopit systém víry, který vám byl falešně předán.

Do oblasti mozku vkládejte průzračné růžové světlo. Tím docílíte, že váš mozek bude vyčleněn z pocitů beznaděje a jeho činnost bude plně řízena jemno hmotnou strukturou vašeho vyššího já. Váš duch bude moci přes vaše smysly plně zažívat tuto realitu a láskou mu vrozenou úplně vytvořit nový láskyplný svět.

Vaše pronikání do hmoty je plně ovládáno vašim hrubo hmotným mozkem a to činí tuto hmotu více hmotnou. Jakmile váš mozek bude plně napojen na vašeho ducha (vyšší já) bude činit tuto hmotu více éterickou, více jemnou. V této jemnotě bude váš mozek úplně odpojen od umělého ovládání. Jemno hmotnost vašeho mozku způsobí, že váš život bude jasnější. Zátěže a vzory, které vás tížily se budou rozpouštět a vaše inteligence bude vyšší.

S láskou bytosti kamenné říše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *