Sdělení matky centrální Slunce

My bytosti centrálního Slunce vnímáme, že vaše planeta úspěšně prošla meditačním cyklem. V tu chvíli jste se stali vesmírnou jednotou, Byli jsme šťastni, že jste spojili síly a uvedli do souladu své myšlenkové formy. Nyní poslouchejte, co vám sdělíme.

My bytosti centrálního Slunce jsme prošli v dávných dobách stejnou zkušeností. Nyní bych vám, já matka centrální Slunce poradila jakým způsobem máte pokračovat dál.

Nejprve je třeba si uvědomit, že vaše síla není zdrojem násilí a válek, ale že lze vaší sílu použít pro radost a štěstí vás všech. proto nyní zaměřte svou silnou myšlenku(sílu) na to,aby vaše planeta byla laskavou zemí. Přistupujte k planetě takto.

Do srdce matky Země vdechujte ze svých srdcí laskavou a něhou oplývající energií, která posílí srdce matky Země. Poté svou myšlenku začněte posílat na hlavní energetická místa vaší planety. Vaše hlavní energetická místa se nacházejí v oblasti rovníku. Proto zaměřte svou pozornost na celý rovník a vdechujte do vašeho rovníku energii, která posílí tyto energetické dráhy. Do prostoru rovníku vdechujte velmi silný energetický vír (vortex). Tento vír umožní plně aktivovat hlavní energetické dráhy v oblasti rovníku.

Poté ukotvěte svou silnou myšlenkou na obou pólech a do obou pólů umístěte atlantský krystal obrody. Oba krystaly aktivujte ze svého srdce tak, že ze svého srdce vyšlete vysoko vibrační paprsky. Tyto paprsky pak zažehnou na obou pólech aktivní nebeskou spirálu. Obě spirály pak aktivně spojte tím způsobem, že pokryjí celou plochu matky Země. Tak se obnoví původní planetární atlantská mřížka.

Pak celou mřížku posílíte aktivní myšlenkou, kdy si budete vědomě představovat, jak celá mřížka září vysoko vibračním světlem bleděmodré barvy.

tím docílíte, aby vaše planeta byla součástí velké kosmické rodiny.

Já matka centrálního Slunce pak aktivuji v nebeské sféře vaší planety aktivní průchody do různých vibračních úrovní.

S láskou matka centrálního Slunce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *