Sdělení z Andromedy!

My bytosti Andromedy už dlouho pozorujeme váš život. Jsme s vámi hluboce spjatí. Váš život je nyní na této planetě velmi těžký. Jste všichni nesvobodní a utiskováni. Ale je třeba znát pravdu.

Tento útisk je opravdu účelový. Má vás zbavit veškerého lpění na majetku. My vám to vysvětlíme.

Majetek a materiální věci se staly vaší modlou. Podle výše majetku se začala společnost rozdělovat na chudé a bohaté. Bohatí více bohatli a chudí více chudli. A to je porušení všech přirozených vesmírných zákonů. Jednota si přeje, aby všichni měli dostatek. A to, že nyní mají chudší ještě míň a bohatí ještě více je důsledek kolapsu celé společnosti. Na těchto rozdílných protipólech lze velice dobře poznat důsledky této falešné hry. Duality se zde projevuje v plné síle. Duální systém se zde hroutí, protože tak rozdílné společenské třídy nelze sjednotit. To, že nyní zároveň přicházíte i o svobodu je součástí rozpadu společnosti založené na kultu materiálnosti!

Vaše svoboda byla po celá léta iluzorní. Vaši mocní s vámi nakládali, jak potřebovali. Vše bylo skryté a tajné a vy jste uvěřili, že máte svou svobodu. Nyní sami vidíte, že žádnou nemáte! Sami na vlastní oči vnímáte, jak doopravdy funguje tento svět. Proto vám dal stvořitel možnost poznat pravdu, která byla skrytá. Tato nesvoboda vám nakonec pomůže. Pomůže pochopit, že nejste jen bytosti z masa a kostí, ale ve vás dřímá velká síla a moc. U mnoha bytostí vzrůstá velký vzdor a přestali věřit tomuto systému. A tento vzdor brzy vyústí v otevřený střet vůči tomuto systému. Vše má své duchovní pozadí. Jak aktivovat ducha k aktivitě?

Jedině tak, že mu seberete jeho svobodu a jeho egu materiální výhody!

Zatím panikaříte a čekáte, že to někdo za vás vyřeší a ukončí. Ukončíte to jedině vy, svou silou. Není potřeba bojovat, svou sílu máte uvnitř a tato síla vám umožní zvítězit. Ptáte se jak na to?

Velice jednoduše. Svým vědomím neumožníte, aby vás kdokoliv omezoval. Jen si představujte, jak jste svobodní a mírumilovní. Jak se k vám všichni chovají pěkně a pomáhají vám. Jste všichni stvořeni z jediného zdroje a tak jste uvnitř také stejní. A to tvoří tuto jednotu. To, že máte každý jiné tělo, neznamená, že nejste stejní. Uvnitř jste všichni světelné bytosti.

Váš problém je v tom, že si nevěříte a čekáte, že to za vás někdo vyřeší. Pracujte společně, a jak?

Že si společně budete svým vědomím vytvářet takovou společnost, která vám vyhovuje. Strach a beznaděj paralyzuje vaše vědomí a ztrácíte svou obrovskou sílu.  Nenechte se chytit do této pasti, kterou na vás nastražili. Buďte bdělí a nenechte se vystrašit. Snažíme se vám pomoci, jak to jde, aby jste pochopili svou jedinečnost. Zlobou a nenávistí zničíte nejen sami sebe, ale napomáháte udržet tuto společnost ve starých vzorcích jednání. Uvolněte svou zlobu a nenávist a buďte konečně sami sebou!! Vy přece nejvíce víte co chcete nebo ne?

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *