Sdělení

Naše galaktické lodě monitorují situaci zde na Zemi. Zatím nemůžeme zasáhnout, neboť mnoho lidí by utrpělo ztráty na životech. Doba našeho zjevení se velmi rychle blíží.

Do vašeho prostoru vstoupilo mnoho miliónů nových členů, aby pomohli této části vesmíru při vzestupu. Nyní nastal čas, aby jste pochopili vaší situaci. Tato Země je nadále ovlivňována velmi silnými bytostmi,kteří mají v plánu nadále zotročovat toto lidstvo. Nejenže se nechtějí vzdát, ale sloužíte jim jako živé štíty. Tomu nastane brzy konec. Tyto bytosti jsou v pasti ze které nemohou utéct. a proto se snaží vyvolat v lidstvu představu o svém zániku.

Tyto představy nejsou založené na pravdě, je to jen iluze, kterou si přejí z manifestovat. A k tomu jim máte posloužit vy, svým strachem.

Věřte, že ani toto nebude úspěšné. Naše lodě pevně střeží kolem této planety a nedovolí, aby jejich plán by zrealizován. Nedovolíme, aby vám bylo ublíženo.

Do konce tohoto roku zbývá už jen pár chvil. Využijte tyto chvíle a podpořte svými myšlenkami, aby tento svět byl znovu zrozen. Světlo, které k vám proudí vám pomůže znovu nastolit zde na Zemi spravedlnost, klid a mír.

My proto uděláme vše, ale potřebujeme vaší podporu a pomoc.

nejlepší možnou pomocí pro vás je, že tomu uvěříte a nenecháte se chytit do pasti iluzí a přeludů.

Věřte svým celým srdcem, že tento svět bude opět svobodným a právoplatným členem celé galaktické rodiny. Vytvořte ve svých srdcích obrazy krásy, jakým si svět představujete.

Nešiřte demagogii a myšlenky hrůz a zkázy. Toto vše posiluje druhou stranu. Ukotvěte svým vědomím kolem planety zářivou kouli. Z této koule a´t tryská na Zemi oslnivé zářivé světlo, které rozpouští všechny nežádoucí energie, myšlenky a projevy. A´t navždy zaplane na této planetě světlo lásky a porozumění. Děkuji

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *