Celková harmonizace a světelné léčení fyzického i nefyzického těla

 

K tomu, aby náš život byl plnohodnotný a zdravý, je velmi důležité, aby naše fyzické tělo, včetně všech vnitřních orgánů bylo čisté a nebylo blokováno žádnou těžkou energií.

Tady je velmi nutné vyčistit a vysát všechnu těžkou energii pomocí světelných bytostí ven a nahradit novou čistou zářivou energií, která bude poškozený orgán léčit a harmonizovat.

Na fyzické úrovni nám mohou působit problémy i zážitky z minulých životů. Jsou to emoce a poškození, která máme na nefyzické úrovni, a projevují se nečekaně jako otisk na fyzické úrovni v dnešním životě. Tady je třeba najít příčinu v minulém životě a prozkoumat k jakému poškození došlo na fyzické i duševní úrovni. Poté je nutné tuto těžkou a dlouho zablokovanou energii odstranit a vysát a pak vrátit duši do bodu před tuto událostí.

Na duševní úrovni nám těžké energie způsobují těžkosti v soustředění a ovládání naší lidské mysli. Způsobují nám náchylnost ke zlobě, všem formám strachů, pocitů vin, žárlivosti, nenávisti atd.

Náš život je souhrn všech těchto vlivů, které ovlivňují naší realitu. Velký vliv má na nás rodina, zejména programy a rodinné vzorce, které negativně ovlivňují naše postoje k nejbližším. I ty lze z podvědomí vymazat a odstranit.

Kromě toho máte ve svém podvědomí uloženy všechny vaše zkušenosti, ale i všechny programy, které mohou působit negativně.

Neméně důležitý vliv na naše vztahy mají karmické vazby, které si neseme z minulých životů, a nevědomky ovlivňují naše postoje ke všem našim blízkým.

I karma se dá odstranit a vyčistit, ale vše záleží na našem odpuštění, a to hlavně sám k sobě.

Bez toho, abychom si dovedli odpustit, se dál nedostaneme, protože si nebudeme věřit. Ne třeba se vinit za vše co jsme udělali, jsou to jen naše zkušenosti, kterými jsme prošli a sami si je naplánovali. Dovolte si vše odpustit, čím jste si svou vlastní myšlenkou na sobě ublížily.

Věřte sami v sebe, ve své schopnosti a ve svou myšlenku. Nehledejte složitosti tam, kde nejsou. Stačí si jen přát a bytosti světla a vaší průvodci vám přijdou na pomoc.

Poproste světlo o vaši ochranu, o vaše vyčištění a uzdravení. Máte vše ve svých vlastních rukou!!!!!!!!

Cena za 30 min  léčení: 350,-Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *