Čištění bloků a programů minulých životů

Na náš současný život má obrovský vliv naše zkušenosti a emoce, které jste si přenesly z minulých životů. Kromě toho samozřejmě jsou to i vlivy z tohoto současného života. Všechny tyto zkušenosti se vám ukládají ve vašem podvědomí a jemno hmotných tělech.

Na fyzické úrovni nám mohou způsobovat různé potíže i ve formě nevysvětlitelných bolestí. Na jemno hmotných úrovních si přinášíme různé otisky zranění z minulých životů a ty se pak promítají do vašeho současného fyzického těla. Zde je nutné vyčistit zkušenost z minulého života a vrátit dušičku do situace před touto zkušeností, aby se už neprojevila v současném životě.

Na jemno hmotné úrovni můžete mít i různá zranění ve formě bodnutí, seknutí, napadení a ublížení a ty je třeba vyčistit.

V podvědomí také můžete mít různé formy disharmonických energií a bloků, které vám budou metodou SRT a pomocí světelných bytostí vyčištěny a odstraněny.

S tím také souvisí i různé formy strachů, fobií, stresů a nevysvětlitelných bolestí, které vám zatěžují váš současný život.

Nejdůležitějším aspektem vašich zdravotních problémů na fyzické i psychické úrovni jsou negativní emoční kódy, dědičné emoční  kódy a emoční bariery v srdci. Mohou být uloženy v různých částech fyzického těla a způsobují Vám různé potíže. Proto je velice důležité odstranění těchto emočních zátěží.

Cena za 30min čištění: 350,-Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *