Harmonizace, čištění a ochrana vašich domovů

Harmonie a láska se nejvíce projevují v rodině, v místě vašich domovů. Na vaše domovy, byty, domy má vliv jednak jejich umístění, ale hlavně vztahy uvnitř rodiny. To znamená naše myšlenky, které produkujeme a tak zatěžujeme energie našeho rodinného prostředí.

Pak se doma pohybujeme v těžkých energiích, které nám způsobují stres, podráždění, špatný spánek, únavu, ale potřebný odpočinek a klid ne.

Proto je velmi důležité naše rodinné prostředí čistit a chránit od všech těžkých a disharmonických myšlenkových forem.

Já nyní nebudu mluvit o všech možných formách čištění domovů jako vykuřování, čištění pomocí kamenů a aj., ale o energetickém čištění pomocí světla a světelných bytostí.

K tomu zase stačí vaše myšlenka, vaše vědomí a víra v sama sebe, že to dokážu.

Vědomě vtahujte do svých domovů čisté zářící světlo a poproste toto světlo a zářící bytosti světla o vysátí všech negativních energií z celého vašeho domu nebo bytu.

Také poproste o ukotvení univerzálního světla ve vašich domovech a jeho ochranu.

Obalte své domovy čistým bílým světlem a tím zabráníte průniku těžkých energií. Účinnou metodou je postavit na mentální úrovni nad domem pyramidu, která vás bude nejen chránit, ale i léčit a čistit. Vizualizujte si svou pyramidu v jakékoliv barvě kolem vašeho domu či bytu a poproste o propojení s nejčistším zdrojem světla.

Je vše na vás, jaké prostředí si vytvoříte doma, všichni to umíte! Tvořte si svůj život svými myšlenkami. Stačí jen málo, jen tomu uvěřit!!!!

Cena za čištění: dle vynaložené práce+ plus benzín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *