Světelné čištění těla a energetických míst v těle

 

Naše těla jsou stvořena z energie, které vypadají jako pevná, ale ve skutečnosti jsou tekutá a mají schopnost přijímat i vydávat energii.

Žijeme na planetě, která je velmi krásná, ale je zatížena těžkou energií. Tuto energii produkují lidé svými vlastními myšlenkami a tak tyto těžké energie ulpívají na různých předmětech, kterých se dotýkáme,  anebo se nacházejí  v jemno-hmotné oblasti(astrální) jako shromaždiště různých disharmonických myšlenkových forem, které na nás působí velmi negativně. Proto je velmi důležité si uvědomovat, na co myslíme a jak myslíme. Nejčastěji jsou tyto těžké energie v oblastech veřejných prostranství, kde leží ve spodních vrstvách a my se stále brodíme v těchto negativních energiích.

Samozřejmě, že tato energie zatěžuje náš energetický systém i fyzické tělo. Ulpívají na různých částech těla a tak znemožňují čistý příjem uzdravujícího světla. Pokud máme zanesena i svá energetická centra (vrstvy kolem svých čaker) může nám to působit v životě různé nepříjemnosti (problémy ve vztazích, hojnosti, vůle, manipulace, víra v sama sebe…).

Důležitým aspektem ztráty vaší energie je také vaše provázanost a napojení na ostatní lidské duše, které jsou s vámi spojeny pomocí různých neviditelných trubic a tak vám odebírají vaší drahocennou energii, což by nemělo být. Většinou se jedná o naše nejbližší a přátele. Každý má právo se napojit na nejčistší zdroj světla a čerpat energii z vesmíru a ne parazitovat na druhých. Tuto práci pomocí světelných bytostí a vlastní myšlenky zvládne každý sám doma.

Má práce je založena hlavně na spolupráci s bytostmi světla, s jejíž pomocí je prvním úkolem nejdříve vyčistit všechna energetická centra, fyzické i nefyzické tělo od všech těžkých energií.

Na tom jak dlouho si udržíme svá centra i fyzické tělo čisté záleží dál jen na našich myšlenkách, na našem postoji k životu. Ale vše zaleží na naší víře v sama sebe. Až konečně uvěříme ve své vlastní světlo, v sílu naší myšlenky tvořit si svůj vlastní život, tak se skutečně staneme svobodnými bytostmi, které nebude už nikdo ovládat

Cena za 30min  čištění: 350,-Kč

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *