Světlo!

Třpytivé světlo sestupuje na tuto planetu, vstříc veškerému vědomí lidstva. Je to energie srdci vám nejbližší. Je to síla ,která pohání celé stvoření, aby i vám přinesla útěchu, lásku a úlevu v každodenním životě.

Tato síla, přicházející z nejčistšího světla je darem, na které lidstvo čeká a zároveň ho měla vždy na dosah ruky. Proto, člověče přistupuj k této síle v hluboké pokoře a úctě. Je to polibek tvého otce, který na tebe nikdy nezapomíná a laskavým srdcem sdílí tvé pocity a zkušenosti, které ti přicházejí do tvého života.

Úcta a pokora, která je tvou přirozeností nyní přichází do tvého srdce, aby ti ukázala cestu k srdcím ostatních duší a celému světu.

Člověče buď milující bytostí, jako je tvůj stvořitel, na kterého mnohdy zapomínáš i přes veškerou snahu tvého žití. V tuto chvíli k tobě napřahuje svou ruku, která je ti ku pomoci.

Je to chvíle velké lásky a zároveň moudrosti, kterou můžeš využít nejen pro sebe, ale i pro ostatní bytosti a tvory na této nádherné planetě.

Síla, která nyní proudí do tvého srdce, ti pomáhá postavit se svému životu čelem, a tak čelit všem zkouškám, které jsi sám přál. Jen si uvědom, kdo jsi a proč jsi nyní přišel na tuto planetu, která ti dává vše k tvému životu.

Jsi světlo a světlem budeš navždy, na tom se nic nezmění!

Uvěř v sám sebe a v laskavé vedení tvých pocitů a intuice, která je tvou přirozeností. Celý vesmír čeká na tvé tvořivé myšlenky, které naplní prostor ještě větší krásou a světlem zároveň.

Nenech si vzít svůj život nikým jiným, jsi svobodná bytost a to si plně uvědomuj. Tvá síla ve tvém srdci je určující pro tvou další cestu a je ti vždy plně k dispozici.

Svůj cíl a cestu si určuješ nyní a teď, jen v tomto krátkém okamžiku tvého bytí. Nyní a teď určuje tvou budoucnost a proto máš vše ve svých rukou. Je jen na tobě, kam se vydáš a uvědom si, že na ostatních nezáleží, jak tě chtějí vidět.

Moudrost spojená s věky, kterou si prošel, si zaslouží, aby už konečně vstoupila do našich myslí.

Vzpomeň si na své zkušenosti, které jsi nasbíral po věky věků, na veškerou moudrost, která ti byla dána a jdi hrdě ke svému světlu.

My ti budeme stále ku pomoci, i kdy jsi klopýtl, kdybys nevěděl kudy kam.  Nejsi nikdy sám a tak tomu bude navždy!

Proto se otevři lásce, která k tobě proudí, která tě léčí a pomáhá.

Jsi světlo!!!!

Jarek

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *