Svoboda-práce se světelnou energií

Cesta, po které nyní jdeme, je cestou našeho vítězství nad energiemi,které nás chtějí web.jpgovládat. Tak je tomu už po několik tisíc let. Je nyní na nás jestli to dovolíme nebo se necháme zmanipulovat několika jedinci, kteří se vyžívají v moci a kultu osobnosti.

K tomu, abychom prošli touto dobou úspěšně, potřebujeme být silní, zdraví a uvěřit sami sobě, že svým světlem, svou nesmrtelnou duší dokážeme mnohé.

Tato cesta začíná nejdříve u nás, abychom si co nejdříve uvědomili, kdo jsme a proč jsme vlastně přišli zde na tuto planetu.

Na Zem přicházíme jako nesmrtelné duše, které se připojují na tělesné schránky v prenatálním věku, abychom zvládli další zkušenosti a lekce, které jsme si sami zvolili. Po prvním nádechu podlehneme amnézii a zapomeneme vlastně, kdo jsme a co tu máme dělat. A je to v pořádku, protože jinak bychom věděli, do čeho jdeme a třeba ze strachu bychom se vyhnuli zkouškám, které nás mají posilnit.

A právě tuto amnézii využívají nehmotné dračí síly k tomu, aby nás díky několika jedincům (vládám) zotročili a zneužili naší energii ke své potřebě. Tuto energii z nás vysávají díky naším strachům, stresům, hněvu, nenávisti, nemocem a v neposlední řadě díky válkám, ve kterých je prolita krev. Ta je nejvíce posilňuje. Všechny tuto události jsou na planetě uměle vyvolávány jen díky těmto „zvířecím“ tvorům, pro které nic není svaté.

Nyní nastal čas s tím navždy skončit a vzít svůj život do vlastních rukou.

Vše máme v našich myšlenkách, v naší mysli. Jak se říká, na co myslíme, to máme. Přicházíme ze světla a z tohoto světla mají tyto bytosti velký strach. Máme mnohem větší sílu a je důležité si uvědomit, že na to nejsme nikdy sami. Jsou při nás bytosti světla, vaší průvodci, mocní duchové a strážci světla, kteří nám rádi pomohou.

Ale k tomu, aby nám pomohli, potřebují vás, vaší myšlenku. Nesmí zasáhnout, pokud to nebude naše přání, jinak by narušili naší svobodnou vůli. Proto jste tak důležití!

Svým světlem můžete vše, změnit svůj život a celé dění na této překrásné Zemi.

Teď vůbec jak na to?

Není nic jednoduššího, v jednoduchosti je síla. Nehledejte spasení u někoho jiného, v nějakých zasvěceních, či v jiných pochybných technikách. Vše najdete u sebe a je to zadarmo.

Za prvé je třeba si uvědomit, co nám nejvíce ubližuje. A to jsou naše myšlenkové formy a naše emoce (strach, hněv, zloba, nenávist, žárlivost aj.), které zamořují tuto planetu, a my se pak v těchto těžkých energiích pohybujeme a brodíme. Ulpívají na všech předmětech a my je pak vtahujeme do sebe, a nebo je máme na sobě jako špinavé chuchvalce, které nás potom ovlivňují jak po stránce fyzické (různé nemoci), tak i po stránce duševní. Ovlivňují naše myšlení a snaží se nás dostat do negativních emocí a různých forem strachů.

Proto je potřeba se co nejrychleji těchto těžkých energií zbavit. A tady můžete pracovat sami a pracovat se světlem.

Pokorně poproste bytosti světla o pomoc a pak vtahujte každým nádechem čisté zářivé univerzální světlo přes temeno do hlavy a koncentrujte ho v těle a každým dalším nádechem posílejte toto světlo dál dolů přes hruď, břicho, pánev až do nohou a dále přes nohy do matky Země kde ho ukotvíte v zemském jádru. Vědomě pracujte s tímto zářivým světlem a poproste toto inteligentní světlo, ať z vás vytáhne veškerou těžkou energii, ať vám vyčistí všechny vrstvy kolem energetických center a zároveň ať je aktivují. Čistěte si a harmonizujte si každou buňku ve svém těle, i své vnitřní orgány.  Tímto světlem se můžete i obalit a tím i získáte i světelnou ochranu proti všem negativ. entitám a energiím.

Pomocí světla si můžete chránit i své domovy a čistit od veškerých disharmonických myšlenkových forem.

Chraňte si svou energii a nedovolte, aby se na vás někdo napojoval, odsekávejte svou myšlenkou (představte si, že držíte v ruce svůj meč a odsekáváte veškeré trubice a vazby) každé éterické napojení na kohokoliv kdo ji vám bere. Většinou jsou to naši nejbližší a známí a samozřejmě už výše zmiňovaní dravci.

Vše záleží na koncentraci vašich myšlenek a věřte, že vše funguje. Je to vaše přirozenost a tak dělejte jen to, co už dávno umíte!

Když budete pracovat se světlem každý den, třeba jen pár minut, budete mít přirozenou ochranu a vaše buňky budou zdravé a budou zářit světlem.

Napojujte se na nejčistší zdroj světla a pravdy, tím podpoříte svou intuici a vaši citlivost. Tím se skutečně stanete světelnou bytostí a vaše světlo bude zářit do okolí a veškerá negativní energie od vás odstoupí.

Věřím, že tuto práci zvládne každý sám a tím pomůže nejen sobě, ale i naší Zemi.

Jste svobodnými bytostmi a nenechte si ji nikým vzít!!!!!!!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *