VZEVSTUP

20160929_184437_hdrMilí přátele je nyní velmi důležité, abychom společně nebo i individuálně pracovali na kolektivním vědomí lidstva. Blíží se doba vzestupu  a je málo připravených a tak mi bytosti RA sdělili pár informací jakým způsobem můžeme ovlivňovat kolektivní vědomí, aniž bychom s ním manipulovali.

1.  Můžete jednat z pozice, že ty sám jsi lidstvo, představ si, že ty jediný(á) jsi tělem, myslí a duchem tohoto lidstva. Tím můžeš pomoci všem, kteří to potřebují.
 
2.  Do vědomí lidských bytostí vkládejte energii soucitu, harmonie, porozumění a vzájemné tolerance. Tak uspíšíte jejich vývoj a změnu vědomí.
3.  Máme jako skupina, zaměřit svou pozornost na vybudování infrastruktury sjednoceného kolektivního vědomí, kde hlavním tématem bude svobodná vůle a láska k bližním. Tuto infrastrukturu vybudujete tak, že svým vědomím proniknete do kolektiv. vědomí lidstva a zde ukotvíte vibrace neomezené svobody a nezištné  lásky. Toto vše je vám povoleno implantovat do kolektiv. vědomí lidstva. Obrazy kolektiv. vědomí lidstva se budou velmi rychle měnit a tím posunete časovou linii lidstva  do linie vzestupu.
Moc vám všem děkuji za pomoc a ochotu pomoci tomuto lidstvu.  S láskou Jarek
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *