ŽIVOT

Je třeba si uvědomit, že vy jste život! Vy jste, kdo tvoří život. Je to vaše podstata  a zároveň zákon. Jste neoddělitelnou součástí jednoty, jako je vaše tělo součástí vaší osobnosti.

Žít znamená sám před sebou se neschovávat. Proniknout do podstaty sama sebe, do podstaty všech svých nezpracovaných záležitostí, které je třeba vyřešit a vyčistit. Tam je třeba začít, jinak se na své cestě nepohnete dále.

Pochopit sám sebe (nebo sama sebe) je to čím je třeba začít.  Pochopit kdo opravdu jsem, odkud přicházím a s jakým úkolem zde přicházím. Zatím většina lidských duší ani neví, že přicházejí z jiných úrovní bytí a už vůbec ne s jakým vědomým. Podstatou každé duše je zbavit se svých stínů, milovat sám sebe a žít zde život v radosti a štěstí. Ale opak je mnohdy pravdou, ale jen lidskou.

Tím, že se začnu jen prosvětlovat, také zvětšuji svůj stín. Tam kde je zákonitě více světla, je také větší tma. Je to zákon rovnováhy.

Proto je velmi důležité neutíkat před svými emocemi, před svými strachy a hlavně ne už před životem, který vás vede po nejlepší cestě, aby jste se přiblížili k pravdě a moudrosti.

Aby vaše cesta byla cestou přímou, je třeba se zbavit všech svých stínů, které zatěžují váš život. To je jediná cesta přiblížení se ke světlu a tím také k pravdě.

Tuto cestu lze začít jedině u sebe a to v odpuštění, které je nezbytné, aby jste přijali, takový jací jste. Bez jakýkoliv hodnocení a předsudků, kterými si ubližujete. Je to přímá cesta k sobě, která ti otevírá cestu ke světlu.

V našem životě se necháme zatěžovat názory druhých, které jsou mnohdy jen iluzí a ne vůbec pravdou. Vašim úkolem je povýšit své lidské vědomí na úroveň vědomí Krista.

Jarek

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *