Zpráva z Andromedy!

My bytosti Andromed sem přicházíme, abychom ulehčili váš vzestup.

Doba vašeho zrání se blíží ke konci. Měli by jste být připraveni na velmi zajímavé období. Nejenže to bude pro vás obtížné, ale i velkolepé. Dozrál čas, aby jste byli schopni odevzdat této dimenzi všechny vaše problémy.

Uvolněte z vašich myslí všechnu negativitu. Vaše mysl je obtěžkána velmi starými strukturami myšlení. Dovolujeme si vás upozornit, že tyto struktury jsou součástí vašich životů už mnoho a mnoho let.

Měli by jste si být vědomi, že jste světlo, ne tma. Vaše světelná jádra jsou zdrojem veškeré síly. Vaše jádra skomírají, neboť jsou obalena velmi silnou vrstvou negativních zkušeností. To bude mít za následek, že váš vzestup bude obtížný. Jsme tu právě proto, abychom vám pomohli uvolnit tyto zkušenosti. Můžeme pomoci těm, kteří nás o to požádají. Jedině tak jsme schopni nenarušit božské zákony.

Doba zrání, jak jsme řekli je u konce. Měli jste dostatečnou dobu na to, aby jste pochopili principy dávání a braní. Jelikož vaše mysl je zamořena parazity a umělými plazmatickými bytostmi nedokážete se vymanit z pout omezení a strachů. Tyto entity vám vytvářejí pocity smutku, neštěstí, bolesti, úpadku či strachů.

Dobrovolně jste přijali tuto hru, která vedla k vašemu úpadku. Byli jste omámeni. Vaše vědomí bylo paralyzováno a začalo hrát hru na lidského jedince.

Je třeba si uvědomit, že nejste lidi, ale multidimenzionální bytosti, které se vnořili do hmoty, aby zakusili prožitky spojení s hmotnými prostředky. Vaše hra vás ze začátku bavila, ale posléze jste upadli do této hry natolik, že vás tato hra ovládla a učinila z vás jen bytosti lidské.

Tento propad začal před mnoha lety, když vaši realitu ovládli zhoubné entity. Jejich úkolem bylo ovládnout světlo, a vy jste zdrojem světla.

Nyní na přelomu nového zrození je na vás, zda podlehnete této hře nebo se probudíte z tohoto snu a vejdete vstříc novému počátku.

Vaše Slunce je zdrojem života a vy se před ním schováváte. Ti, kteří jdou vstříc Slunci, ty čeká nový počátek.

My jsme k vám přispěchali, abychom probudili k novému životu co nejvíce duší. Je naší povinností vám pomoci. O pomoc jste žádali a tak jsme zde.

Tato zpráva je zprávou pro všechny. Sdílejte ji se všemi, kteří ji chtějí přijmout.

S láskou Andromeda

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *